Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy belém szeressen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok 25éves lány vagyok. Egy férfival pár hónapja szex kapcsolatba bonyolodtam..de el kezdtem belé szeretni..azt mondja jól érzi velem magát. de még mindig az ex barátnőjét szereti (fél éve szakítottak) mit lehetne tenni hogy viszonoza az érzéseim,vagy lehet egyáltalán bármit? Hogy csábítsam el igazán?

2017. jan. 5. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ejnye, hát a se.ggből szájba nem volt elég hatékony? Hát akkor sehogy.

Szexkapcsolat azzal a csajjal van, aki barátnőnek kevés, utcán ciki lenne vele kézefogva sétálni, de egy pár partont nem sajnál tőle az ember. És ha elég készséges, hogy ebbe bele is megy, és hajlandó is egy-két extrára, akkor lesz belőle hosszabb szexkapcsolat.


A gond onnan indul, hogy nőnek nem lehet az ilyet tekinteni, mert aki ennyire becsüli csak magát, hogy lehet bele űríteni, azt egy férfi nem tudja se tisztelni, se megbecsülni.

Ez kb. olyan, mintha a papírzsebkendő akarná, hogy beleszeressek, miután beletöröltem a farkamat.


Ha a nő többre is alkalmas szexnél, és van benne valami, ami megfog, akkor az többnyire már az első szex előtt megfogott, és minden esetben egy-két héten belül fejvesztős szerelembe torkollik. Akibe hónapok alatt se sikerült beleszeretni, pedig rendszeresen dugunk, abba akkor se fogok, ha rajta kívül már nem marad más nő a földön.


Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, és nem esett jól, de az nem lenne jó válasz, ha elkezdenének áltatni, hogy persze, ha így meg úgy alázod magad előtte, hogy érzel iránta valamit, akkor biztos sikerül. Nem, nem sikerül, viszont ott ki is fog tenni, ahol kiderül, hogy te belezúgtál. Ő is tudja, de amíg ez nincs kimondva, addig nem érdekes.

2017. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már tudja hogy belé szerettem..ki lett mondva..heti 2x együtt is alszunk..beszélgetünk..filmezünk kajálunk..ezek az apróságok össze zavarják a fejem az az igazság..el rontottam a helyzetet tudom..nem szabadott volna bele mennem..ez volt az első ilyen. Ez előtt még sosem volt csakis szexkapcsolatom senkivel. A komoly kapcsolatok híve vagyok.
2017. jan. 5. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmeket nem lehet irányítani, semmit nem tudsz tenni, hogy megszeressen.

Másrészt pedig teljesen megaláztad magad, ha volt is kevés tisztelet irányodba tőle, már régen elveszett. Belementél a szexkapcsolatba és érzelmileg is kiadtad magad azzal, hogy bevallottad, szereted. Mégis minek küzdjön érted? Hiszen csak csettint és mindent megkap tőled.

2017. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sehohy! Téged csak használ,fogdd fel és az exét szereti,nem téged!!!
2017. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy minek a híve vagy. :) Ő búfelejtőnek használ téged, ez a napnál is világosabb.

Ha szexkapcsolatban állapodtatok meg, akkor legyen az, nem gond ha neked is arra kell, de ha sajnos menet közben beleszerettél az már egyedül a te bajod. Nem tudod már elcsábítani jobban, hiszen megkapott már tőled mindent amit lehetett.

2017. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy te sem tudod elhatározásra nem szeretni, ő sem fog beléd szeretni, mert neked ez lenne jó.


Sokkal egyszerűbb lenne az élet, ha az ember döntés alapján kiszerethetne, vagy beleszeretne abba, akibe akar, vagy nem akar.

2017. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Szia! Ne hallgass itt a többségre, mert vagy szüzek, vagy irigyek, vagy csalódottak általában.

Szerintem igenis van olyan eset, hogy egy szerelem később alakul ki, ahogyan például veled is ez fordult most elő.

Ki kell várni, hogy elfelejtse az exet, és akkor megláthatod, hogyan érez igazából irántad, mert most még valószínű, nem billent át a mérleg feléd, de szimpatikus vagy neki.

Neked pedig azt tanácsolom, ne görcsölj rá, lesz ami lesz. Legyél vele kedves, hallgasd meg, és figyeld, viszonozza-e. Ha nem viszonozza és önző veled, akkor hagyd ott a p.csába, viszont ha igyekszik, akkor várj még egy kicsit, mi lesz.

2017. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm!

Várok pár hetet..meg látom találkozunk e..hogy fog viselkedni. De ha úgy érzem semmi sem változik ott hagyom. Nem leszek senkinek sem a dugópajtija..ennél többre tartom magam..csak reménykedek hátha lehet ez még szerelem. Mert ha nála vagyok ölelget puszilgat..szex után is..álmába meg ölel..reggelit készít stb..de azt mondta most ennél többet ne várjak tőle. De hátha.

2017. jan. 5. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb ugyanilyen helyzetben vagyok én is, mint Te, csak nálunk még ex sincs, akire foghatnám, hogy nem kellek.. :D Szóval az én szitum még rosszabb is. Nem hiszem, hogy változna ez, legalább is nálunk tuti nem. De nálatok hátha. Én a kilépésen gondolkodom, Nekem is első ilyesfajta kapcsolatom volt ez, de rá is jöttem, hogy nem való Nekem, mert elkezdtem többet érezni, pont, mint Te..

Szerintem várj még pár hetet, de ha nem alakul, ne kínozd magad tovább. Tudom milyen :)

2017. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Megint a női fordított logika. Először lefekszel vele, aztán azt várod, hogy többet érezzen irántad. Csak tudod, az a helyzet, hogy az életben csak annak van értéke, csak azt tudjuk becsülni, amiért megdolgoztunk, megszenvedtünk. Ami az ölünkbe hullik, az értéktelen szemét a szemünkben. Te az ölébe hullottál, értéktelen vagy a szemében.
2017. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!