Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnét kell számolni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét kell számolni a kapcsolatban az évfordulókat?

Figyelt kérdés

Meg szokták ünnepelni ajándék stb,erre a nők nagyon háklisak ..Szóval nem házasságnál mert ott adott,hanem egy kapcsolatnál. Első találkozás? első randi? első szex?

Mert pl ha első találkozás után eltelik sok idő az első randiig,mert mondjuk baráti társaság tagjai vagy kollégák, iskolatársak ,de a randi sem egyértelmű mert csak egy kávémeghívás volt és aztán ment mindenki haza,aztán volt második meghívás , és attól még az első szexig megint idő telik el ..Melyik napot szokták elsőnek tekinteni,ahonnét indul a számláló?



2017. jan. 7. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nyugtass meg, hogy a valosagban nem vagy ennyire folytogatoan szorszalhaogato.


Amugy logikus modon attol anaptol kell szamolni, amikor osszejottetek. Lol.

2017. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
Első csók? ( Mondjuk sose gondolkoztam ezen a fordulós dolgon )
2017. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nalunk ez eleg egyertelmuen zajlott. Az elso randin kozosen varost neztunk az o hazajaban, es a nap vegere mar kezen fogva jarkaltunk, de mindketten eleve tisztaban voltunk vele ez egy randi. Szoval mi ezt a napot szamitjuk. Szerintem a legegyszerubb ha azt a napot veszed alapul amikor randizni kezdtek hivatalosan vagy amikor csokoloztatok.
2017. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi megbeszéltük, honnantól számoljuk. Ellenben semmi ajándékot nem vártunk el egymástól (nem olyan rég értük el az első évet). Megszeretgettük egymást, mondtuk, hogy boldog egy évet, és egy jót szexeltünk. Felesleges túllihegni. Igazából még a karácsonyi ajándékozást is kihagytuk, bár nem direkt, csak mindketten rendeltük az ajándékot, és nem érkezett meg. Mi inkább random szoktuk meglepni a másikat apróságokkal, nem kötjük ünnepekhez.
2017. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-es,de igen,a pontosság az nagyon lényeges,az összejövés az melyik esemény?Első szex? Nem lehet úgy évfordulót tartani hogy ebben a két hónapban van valamikor,annak pontos dátumot kellene adni,ajándékozás -megemlékezés végett.

Az első csókot nem vetettem fel, de lehet tényleg azt kellene évforduló indítási dátumnak venni,még ha nem is az első randin volt. Jogos.

2017. jan. 7. 10:47
 6/12 A kérdező kommentje:
A nők nagy része nagyon kiakad ha el van felejtve egy ilyen évforduló,szerintem az én párom is ilyen lenne,ezért gondosan felírom, névnap -szülinap minden eseményét telefonba emlékeztetővel. Mivel a találkozási nap óta sem telt még el egy teljes év, ezért lenne fontos pontosan tudni mikorra datálható a nőknél általában ennek a számítási ciklusnak a kezdete.
2017. jan. 7. 10:51
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Nő vagyok. Soha nem ünnepeltünk évfordulót, még az eljegyzést sem, csak az esküvőért. Na, annak van értelme, a többinek nincs.
2017. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Igazából tényleg nem értem, miért nem kérdezed meg :D Én is nő vagyok, de mint korábban írtam, egy kedves mondatnál és egy jó szexnél többet nem vártam, mert mégis minek? Ha neki fontos, és ezt figyelembe veszed, az szép dolog, de ehhez akkor is tudnod kell, hogy ő honnan számolja, amit csak akkor tudsz meg, ha kommunikálsz vele.

Nálunk én későbbre tettem volna, mert az eleje nagyon zavaros meg bizonytalan volt, párom viszont az első találkozóra gondolt (akkor volt az első csók is), mivel egyikünk sem randizott mással abban az időszakban, így még ha nem is voltunk akkor még biztosak a dolgunkban, szerinte együtt voltunk. Nekem teljesen megfelelt. És hozzáteszem, ő ragaszkodott jobban férfi létére, hogy pontosan azon a napon ünnepeljük, nosztalgiázzunk, idézzük fel, honnan jutottunk idáig. Mivel ez szilveszterre esik, én nem tartottam volna fontosnak, mert ő bulizni is szeretett volna haverjaival, én meg inkabb a könyveimet olvasgattam volna egy üveg pezsgővel az oldalamon :D

2017. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké ,de én szeretném ünnepelni. Előző barátnőmnél elfelejtettem és mástól kellett visszahallani hogy ez mennyire vérig sértette őt és fájt neki.Nekem nem szólt,hogy mi a baja. Mondjuk más miatt ,de szakítottunk,de ez is közrejátszhatott.
2017. jan. 7. 11:11
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor már 3 szavazat a csóknak. Akkor azt hiszem csak az lesz az alap kezdőnap , még ha nem is az első meghíváson volt. Erre mondjuk nem is gondoltam a kérdésfeltevésnél, a csók akkor fontosabb esemény a nőknek mint gondoltam.
2017. jan. 7. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!