Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnét kell számolni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét kell számolni a kapcsolatban az évfordulókat?

Figyelt kérdés

Meg szokták ünnepelni ajándék stb,erre a nők nagyon háklisak ..Szóval nem házasságnál mert ott adott,hanem egy kapcsolatnál. Első találkozás? első randi? első szex?

Mert pl ha első találkozás után eltelik sok idő az első randiig,mert mondjuk baráti társaság tagjai vagy kollégák, iskolatársak ,de a randi sem egyértelmű mert csak egy kávémeghívás volt és aztán ment mindenki haza,aztán volt második meghívás , és attól még az első szexig megint idő telik el ..Melyik napot szokták elsőnek tekinteni,ahonnét indul a számláló?



2017. jan. 7. 10:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi ünnepeljük a sima évfordulót is , nem csak a hàzassàgit, mert nekünk fontos. Minden évben közös programmal. NEM ajàndékozunk soha.

Az első randit szàmítjuk évfordulónak amin csók is volt többször is. A nap végefelé meg màr kézen fogva sétàltunk.


Mivel akkoriban volt hasonló paraméterekkel lezàrult randim de mégsem akart folytatást a màsik fél ezért bizonytalan voltam jelen esetben mit is akart anno a férjem . Nos én jobb szeretem tisztàzni egyenesen a dolgokat ezért ràkérdeztem a randi után amikor msnen beszèltünk, hogy tulajdonképpen mi most akkor együtt vagyunk e és akar kapcsolatot vagy nem, és hatàrozottan igent mondott. Neki egyértelmű volt, a koràbbi pofàra esések miatt nekem viszont nem.


Szerintem érdemes tisztàzni a dolgot. Könnyen lehet hogy amíg az egyik fél kapcsolatnak tekinti a dolgot, addig a màsik csak dugópajtinak.


Olyat is hallottam màr férfi részéről, hogy majd 2 év utàn még mindig szexpartnerként hivatkozott az illető a " kapcsolatàra" mert hogy még nem szerelmes a lànyba. A csaj meg eljegyzésről, hàzassàgról àlmodozott.

2017. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi megbeszéltük a párommal, mert kiderült, hogy nem ugyanonnan számoljuk. :D

Én az első csóktól vettem, ő meg pár nappal későbbtől, mikor már úgy tűnt, hogy oké, tényleg próbáljuk meg együtt. Utána beszélgettünk még róla, és végül abban maradtunk, hogy akkor "valamikor január vége... vagy inkább február eleje?" :D

Mi nem konkrét napot ünnepelünk így, hanem meg van beszélve, hogy menjünk el valahova (idén elutazunk néhány napra vidékre, tavaly simán egy mozi volt akörül), és akkor az adott programot kinevezzük annak, hogy most évfordulót ünneplünk. Ha lenne ajándék, azt is ekkor adnánk egymásnak.

Abból a szempontból ez így praktikusabb, hogy nem kell konkrét naphoz ragaszkodni, hanem akkor ünneplünk, amikor mindkettőnknek jó. :)

2017. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!