Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek lányként ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lányként ha a srác akit szeretek komoly önértékelési gondokkal küzd és folyamatosan "kevésnek" érzi magát velem szemben is?

Figyelt kérdés
Mindketten 23 évesek vagyunk, jóban vagyunk, tetszünk egymásnak. A srác folyamatosan bizonyítani akarja nekem önmagát, hogy ő milyen alkalmas lenne páromul.(de igazából magának, nekem nem kell 😊) Minden életszituáciot úgy él meg, hogy ő kevesebb, mint a többi ember. Szóval egyszerűen nem tud hinni magában, az érzelmi kötődestől pedig iszonyúan fél. Amíg meg nem oldja az önértékelését nincs esélyem boldog kapcsolatra vele? Tehetek érte valamit? Az apró kezdeményezések nem váltak be a részemről, attól csak zavarba jött eddig.
2017. jan. 7. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ülj le vele és beszéljétek meg!
2017. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem tud erről őszintén beszélni, csak hantázott
2017. jan. 7. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

ncore-ról linkelsz neki pár önismereti-önfejlesztési könyvet, akkor már jó...

de mégjobb, ha elmegy pszichológushoz. aki segít neki, hogyan szedje össze magát

2017. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyszer volt dolgom nagy önértékelési gondokkal küzdő sráccal. megértő voltam vele, és mindenben támogattam, de egy idő után rám is kivetítette, hogy mivel vele vagyok, én se vagyok százas. persze nem ezekkel a szavakkal, hanem mindenféle baja lett velem, de meg akart tartani, és miután szakítottam, még sokáig úgy gondolta, hogy együtt leszünk.

szerintem erre figyelj oda, bármilyen ártalmatlannak tűnik. mindenkinek megvan a véleménye, max nem meri kifejezni. de attól még nem feltétlen galamblelkű.


ha úgy érzed, ez rá egyáltalán nem igaz, és egyébként kedveli az embereket és szeretne valami jót is az életébe, szerintem kezdeményezhetsz normálisan.


én is ezt tettem. a mosolynál és kérdezgetésnél többet is tehetsz. pl. elhívod valahova, felajánlod a segítséged, kikéred a tanácsát, és kifejezed, hogy nagyra tartod és érdeklődsz iránta.

2017. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyről a kettőre ez nem tud megváltozni, de fokozatosan igen. Légy türelmes, és mindig bátorítsd.


21/L

2017. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!