Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Akinek komoly céljai vannak...

Akinek komoly céljai vannak és folyamatosan küzd az bármit elérhet?

Figyelt kérdés
Díjugrató vagyok 14l olimpiaa legnagyobb célom

2015. okt. 22. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem bármit, a test, az idegek és egyéb korlátozó tényezők azért ott vannak. De rengeteget jelent, ha valaki nem adja fel és hisz magában.
2015. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

nem. Bármit nem érhet el. Sokminden máson is múlik. Pl ha olimpiára akarsz menni, kvótát kell szerezned, ahhoz versenyezni kell, oda meg ki kell utazni, stb, rengeteg pénz kell hozzá.


A te sportod olyan sport, amiben csak egy bronzérmet szerzett magyar sportoló, azt is 80 éve. ráadásul mivel nincsenek kategóriák, nem is mehet ki sok sportoló, lehet, hogy van még egy csomó 14l, aki pont erre vágyik és mindent megtesz érte. Csak lehet, hogy milliárdos apucija van, aki nagyvonalúan szponzorálja a lánya sportját.


csak azt érheted el, amire REÁLIS LEHETŐSÉG van. Ha olimpikon akarsz lenni, akkor jobban teszed, ha úszó ( sokféle úszásnem, és táv van) kajak, kenus (több táv, páros, négyes, stb), judós, bírkózó leszel (súlycsoportok). ezekben a sportokban jók a magyarok, sok kvótát szereznek.

2015. okt. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a "barmit elerheysz" csak kozhelyes motivacios duma. Sportban rengeteg minden fugg a genetikatol, testi adottsagoktol, elohelytol, rassztol (ezzel kapcsolatban erdekes olvasmany David Epstein-tol The Sports Gene).
2015. okt. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A "bármi" nagyon tág, értelmezhetetlen fogalom.

Ebből eredően elérése sem értelmezhető.

.

Díjugrató vagy.

Ez pedig azt jelenti, hogy céljaid elérédéhez egymagad kevés vagy, szükséges a lovad akarata is.

2015. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem is ehhez hasonló a célom és én is ugatok, annyi idős vagyok, mint te. Egy cipőben járunk és szerintem ha hajtassz és nem adod fel, minden sikerülhet! A csillagokat is lehozhatod egy pegazussal! .')
2015. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát meg nem csak genetika kell, hanem pld. egy olyan sportba mint az úszás, futás, kerékpár egy jó edzésterv kell, hogy minél többet ki tudj magadból hozni, aztán jöhet esetleg a genetika. De azzal, hogy csak küzdesz mint a barom ilyen sportokba nem sokat fogsz elérni, max. részleges eredményeid lesznek és azok is akkor ha szerencsés vagy.
2015. okt. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tegnap 03:15, ezek az ajánlataid h*lyeségek szerintem, pontosan emiatt megy el egy csomó gyerek olyan sportot csinálni ami nagy valószínűséggel nem érdekli, nem is jó benne, csak azért mert jók a magyarok és akkor van esélye. Úszásba biztos több esélye van Magyarországon mint futásba, de attól még nem könnyű az se, vizilabda válogatottba is nehéz bekerülni, itthon egy csomó ember csinálja, állítom sokkal esélytelenebb, mint mondjuk kerékpárba az élre érni, amit alig csinálnak páran igazán komolyan itthon. Szóval ez egy elég h*lye logika, csinálja azt amit szeret, úszásba se fog olimpikon lenni, ez majdnem biztos, főleg ha ennyi idősen kezdi, díjugratásba sincs sokkal kevesebb sansza, ennél a tehetség, meg a belerakott munka sokkal többet számít.
2015. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az akarat elengedhetetlen, de mindent nem lehet elérni.


Bizonyíték:


Tűzd ki célul az alábbit:


Egy 50 méteres olimpiai úszómedencében mellúszásban ússz le százmilliárd kilométert 1 másodperc alatt, levegővétel nélkül.


Nem megy? Nem akarod eléggé. Akard!

2015. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sportban szinte minden a lehetőségeidtől függ. A díjugratás meg még a pénztől is és Nem éppen a legolcsóbb sportot választottad.


Én ügyvédként díjugratok és még nekem is megterhelő.


Az, hogy ki jut ki az olimpiára és ki nem, sokkal inkább szerencse kérdése is - mint a mindent megteszek érte feeling eredménye.


Úgyhogy nem. Nem érsz el bármit, csak azt amire az Élet lehetőséget ad!


Mert hát bizony senki nem tud akkorát ütni, mint az Élet!

2017. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!