Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki azt mondja semmi esélyem a lánynál én viszont 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az enyém lesz?

Figyelt kérdés

Szóval itt vagyok én és teljesen belehabarodtam egy lányba aki valami elképesztő. Külsőleg is belsőleg is(már amennyire eddig tudom) de úgy érzem őt mindig is ismertem, volt már pár viszonzatlan szerelem ügyem - jobban mondva akibe eddig beleszerettem azzal nem jött össze soha- de visszagondolva az mind más volt, velem volt a baj volt hogy nem is próbálkoztam igazán csak vártam a semmire.

Eleinte úgy álltam hozzá hogy ááhh vele sem fog összejönni hiszen nekem ez SOSEM jött még össze aztán valahogy valami kattant bennem és mostmár biztos vagyok benne, hogy ez a lány az enyém lesz.


Persze ismerőseim akiknek említettem mind kiröhögtek, hogy "sajnálom ez nem fog összejönni ez tuti" (de szerintem csak irigyek mert nekik is tetszik a csaj) pedig én egyáltalán nem vagyok rossz pasi sőt arcra még én is elégedett vagyok magammal. Tehát miért ne?


Eddig annyira negatív voltam de most tényleg lementem alfába és megvilágosodtam kajak. Persze tudom hogy fogok még csalódni vagy elmegy majd a lelkesedésem de egyszerűen érzem hogy tényleg az enyém lehet Ő csak rajtam múlik. Egyszerűen még sosem éreztem ilyet, mintha egy zsinóron húznának ami a farkamra és a mellkasomra van kötve. Valahogy nem érdekel más mit gondol. Hogyan tartsam fent ezt a fennkölt állapotomat nem akarok kizökkenni ebből?! Volt már hogy valaki érzett egyfajta megvilágosodást, hogy "BMEG! Eddig mindent szßrul csináltam!!! Hogy lehettem ekkora gyökér?" Nem is tudom igazából leírni mire gondolok, egy életrajzi könyvben olvastam, hogy a főszereplő mondta a nőnek, hogy felesleges ellenkezni mert úgyis a barátnője lesz és jobb ha beletörődik inkább a gondolatba. Persze a nőnek először nem jött át de aztán tényleg összejött vele. És valahogy ezen kezdtem el gondolkodni, hogy bßsszus én eddig rosszul kezeltem a nőket, pedig mennyi lehetőségem lett volna és mindet elszalasztottam! Bárcsak át tudnám sugározni az összes férfi agyába ezeket a kozmikus energiákat, hogy ők is megértsék min megyek most keresztül! (nem használtam semmilyen tudatmódosító szert amúgy csak 3 napja nem alszok)


2017. jan. 8. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg belehabarodtál :) De veszélyes ez az állapot, mert az ember könnyen elveszti a "józan eszét".. mitől vagy ennyire biztos benne, hogy sikerül? Kaptál valami jelet ettől a lánytól?
2017. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ne hari, de a lány beleszólhat abba, hogy veled legyen? Beteg vagy és ijesztő kérdező.
2017. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nézett :D De tényleg, csak az tűnt fel hogy néz engem legelőször. Aztán mikor másodszor láttam akkor is.

persze lehet erre mondani, hogy ó ez nem jelent semmit de ez nem így van

2017. jan. 8. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elhívni egy kávéra és lesz,ami lesz.
2017. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1es válaszoló vagyok

Szerintem abból,hogy nézett (na jó, többször is nézett :)),barokkos túlzás lenne egyből arra következtetni, hogy ő is hasonlóan érez irántad :) "..ó ez nem jelent semmit de ez nem így van" Ez csak megérzès, vagy van valami konkrétum is esetleg? Beszéltél már vele? Bocsi hogy ennyit kérdezek, de a leírásodból kb semmi nem derül ki, milyen a kapcsolatotok, így pedig nehéz segíteni :)

2017. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, vannak olyan nézések, amik tényleg árulkodnak, de ez nagyon ritka, hogy csak ennyiből ennyire egyértelmű legyen. Tessék lépni, beszélgess vele, hívd el valahova. Füstjelekből és telepátiából nem fog érteni, aztán ahogy majd reagál a tényleges próbálkozásodra, akkor abból már tudni fogod, hogy mennyi esélyed van nála valójában. :-)
2017. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy Ő is így érez! Gondolom nem :)

Nem beszéltem még vele sajnos. Csak szemezés volt meg eddig. Az a megérzésem hogy ő az enyém lesz valahogy ez biztos! Láttam ahogy nézett

2017. jan. 8. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb módja, hogy kiderítsd, ha elkezdesz vele beszélgetni. Nem kell rögtön ajtóstól rontani a házba, vannak fokozatok, de legalább indulj el valahogy. Aztán ki tudja, még szerencséd is lehet.
2017. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clay Morrow ***** válasza:

Én kíváncsi vagyok a fejleményekre majd kérdező! :)

Mikor szándékozol nekiindulni?

2017. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!