Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néztunk egymás szemébe és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néztunk egymás szemébe és megkérdezte milyen színű a szemem nem látta vagy mi?

Figyelt kérdés

Ez szerintetek miért volt?

Este volt kocsiban ültünk, de szerintem látta a szemem színét akkor minek kérdez ilyet?

Lehet zavarban volt?


2017. jan. 9. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akiknek nem lehet egyértelműen eldönteni, az enyém is pl kicsit kékes zöld, de borostyán is van benne.
2017. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nem, az enyém egyértelműen barna és tudta is hogy az szerintem
2017. jan. 9. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Veled még nem történt semmi olyasmi, hogy kimondtad, ami először az eszedbe jutott?

Meg akarta biztos törni a csendet...

2017. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges.
2017. jan. 9. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:

1.) nem tudta eldönteni.

2.) nem volt jobb téma ötlete.

3.) várta, hogy megdicsérd az övét.

4.) szín vak./ szín tévesztő.

5.) csak.

2017. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Demény József ***** válasza:
0%
Dehogy volt zavarban....nyilván a természet Nem mért szűkmarkúan Veled....amikor a mell méretét osztogatta...és a pasi képtelen volt a szemkontaktusra :-) :-)
2017. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Uristen

Utolsó ne itt éld ki magadat, köszönöm

2017. jan. 9. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Komolyan ez problémát jelent, hogy a szerelmed megkérdezi, hogy milyen színű a szemed? Ennyire karót nyelt vagy? Szerintem ez romantikus. Jézusom.
2017. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem. Csak nem tudom hova tenni a dolgot. Más fiúk mondjuk az mondják milyen szép vagyok o meg a szememet nézi, lehet hogy érez valamit?
2017. jan. 9. 16:47
 10/10 llorTllorT ***** válasza:
nem dícsért meg mint a többi fiúcska?ooo istenem és még lehet színvak is.pfff.hajtsd el a fenébe.
2017. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!