Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy "befejeztétek egymás mondatait"? Ez milyen gyakori?

Figyelt kérdés

A párommal napi több alakalommal előfordul, hogy egymástól függetlenül pontosan ugyanarra gondolunk. Olyan apróságok is előfordulnak, hogy pl filmnézés, vagy séta közben hosszú csend után ugyanakkor kezdjük el mondani pontosan ugyanazt, ugyanazokkal a szavakkal... Illetve tökéletes biztossággal megérezzük, ha a másikat bántja valami, és nagy vonalakban még azt is, hogy mi.

Sokszor viccelünk azzal, hogy mi a fenének beszélgetünk egyáltalán, Úgyis tudjuk, hogy mire gondol a másik. 1-1 szóból is teljesen jól értjük, hogy mire gondol a másik.

Pedig nem is vagyunk együtt régóta, csak alig egy éve.


Ez mennyire gyakori? Van másnak is ilyen? Mennyire jelent "jót"?


2016. okt. 24. 11:22
 1/6 October15 ***** válasza:

A klasszikus

-"Sokszor befejezzük egymás.."

-"..hasmenését."

számít?:D


Egy év azért csak elég ahhoz, hogy úgy nagyjából kiismerj valakit.

2016. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már az első hetekben is ez volt :D
2016. okt. 24. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Most panaszkodsz, vagy dicsekszel? xD Tul.képp mi a gond...?
2016. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, de csak egy tőlem 12 éve idősebb csajjal, szóval azt hiszem sehogy nem jó ez így. Előre modta amit akaratam, és fordítva. Kicsit sajnálom ezt, hogy így ki let maxova a jellem, mert innentől csak rosszabb lehet. Kár, hogy idős volt, más konföderációban élt, láncdohányosság és segíjke és mínusz tízes külső vonzalom, mindkét irányba. Hát ez van. Az élet egy fos, csak azért történnek jó dolgok, hogy utáa amég szarabb egyen mindegy Csoda, ha függő leszek?!
2016. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Hol írtam, hogy gond?

2016. okt. 24. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyire tudtok egymásra hangolódni és mennyire figyeltek egymásra. Nem feltétlenül az együtt töltött idő számít.

Volt olyan exem, akitől két év együttélés után hajszárítót kaptam születésnapomra, mert elromlott a régi. Mondom igen tényleg elromlott, fél éve... Mondanom sem kell vele sosem fejetük be egymás mondatát.

Viszont a férjemmel már az elejétől fogva egymásra hangolódtunk. És idővel egyre több ilyen lett. Most 6 év után, ott tartunk, hogy sokmindent nem is kell megbeszélnünk, mert úgyis tudjuk mit akar a másik. Az étteremben sokszor megkérem rendeljen nekem (míg én a gyerekekkel szenvedek) mert úgyis tudja mit szeretek. Az apróságokat már szinte nem is beszéljük meg, csak a nagyobb dolgokat, veszünk/eladunk/utazunk valahova stb. Nagyon sok időt lehet ezzel spórolni.

Szóval szerintem ez mindenképpen "jót" jelent. De persze azért még sok kell egy igazán jó kapcsolathoz.

2016. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!