Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan lány aki eltudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki eltudná ezt viselni?

Figyelt kérdés

Egy igazán érdekes problémára lettem figyelmes, ami majdnem minden eddigi kapcsolatomban jelentkezett.

Az-az alap felállás, hogy egészségesen táplálkozom és rendszeresen edzem már évek óta. A testemet egy oltárként tisztelem. Ezek mellett igazán nagy figyelmet fordítok az életbeli előmenetelemre is. Egyetemre járok (két szakot végzek párhuzamosan). A szüleim sok mindent elértek az életükben, aminek köszönhetően kifejezetten átlagon felüli életet tudnak számomra biztosítani.

Próbálok jó ember lenni, ezért gyakran segítek a rászorulóknak.

Számos barátom van, könnyen ismerkedem és igazán nyitott vagyok a világra.

Ez eddig eléggé jól hangzik, azonban!!!!

Pont ez a "tökéletesség", ami megmérgezte ezidáig az összes kapcsolatomat.


Mit is értek ezalatt? Az elején minden jól működik, azonban mellettem a Nők rájönnek, hogy milyen sok dologban más vagyok, mint Ők.

Eddig kivétel nélkül mindenki a szememre vetette egy vitában, hogy "Nem lehet mindenki olyan tökéletes, mint Te"

Miközben utálom ezt a jelzőt. Nem tartom magam tökéletesnek, ugyanúgy számos hibám van.

Mégis valamiért mellettem egy Nő nemhogy önbizalomra tenne szert, hanem éppen ellenkezőleg elveszíti azt.

Hiába bánok akárhogy egy Nővel, hiába éreztetem vele, hogy mindenkinél fontosabb számomra, hiába mondom el neki naponta 100x, hogy miért találom különlegesnek, egyszerűen nem tudnak elvonatkoztatni attól, ami vagyok.

Olyan mintha elvesztenék az önbizalmukat, nem éreznék eléggé jónak magukat mellém.

Ez az érzés pedig felőrli Őket.


Mit kéne tennem? Sokkal biztosabb, szilárdabb személyiséggel kezdeni csak párkapcsolatot?

Megváltozni nem szeretnék, jól érzem magam a bőrömben.


21/F



2017. jan. 16. 19:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem próbálod meg őket is arra az útra terelgetni amin te lépdelsz? Mert ha igen, akkor elég zavaró tud lenni, h sunnyogva próbálod a te képedre formálni őket.

Ha vitatkoztatok is exel, akkor általában min vesztetek össze?

2017. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Az első bekezdésed alapján egy nő nálad nem lehet mindennél fontosabb. Ha meg mégis így van, akkor az átlagon felüli élet nem feltétlen pozitív. Ha valaki iskola előtt után azért dolgozik, hogy legyen mit ennie, nem fog tudni téged értékelni. Amíg fiatalabb voltam, lett volna lehetőségem hozzád hasonló pasival együtt lenni és nem véletlen nem volt meg az összhang. Ő ült a tutiban én meg kidolgoztam a belemet.
2017. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy az a bajuk, hogy túl merev, szabályközpontú és lelkiismeretes vagy?
2017. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó egy olyan emberrel aki nagyon más mint te vagy. Én is edzem, de nem lennék olyan pasival aki, "oltárként tiszteli a testét", mert néha jólesik bulizni, enni,inni ezt azt. Ha két szakot végzel, időd sincs a barátnődre. De ha még érezteted is hogy nálad ez a norma, akkor hiába mondod a más életmódot élő barátnődnek, hogy imádod, ő nem fogja magát jól érezni melletted.

Lehetnél egy hasonlóan erős önbizalmú ember mellett de az neked nem tetszene. Mert ha a lány azt mondaná, hogy nekem minden hétvégén buli, ivászat, sport helyett mozi, akkor az meg neked nem tetszene és egyikőtök sem akarna változtatni, mert ti jól érzitek magatokat a bőrötökben

2017. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az lehet a bajuk, hogy leginkább magaddal foglalkozol, időben legalábbis. 2 szakra jársz, edzel, egészséges táplálkozás, "testedet oltárként tiszteled". Egy nő nem foglalkozik ennyit magával. Másrészt mindezt azért teheted meg, mert a szüleid támogatnak, 21 évesen ezeket a körülményeket nem te teremtetted meg, hanem a szüleid, hogy legyen pénzed és időd ezekre a dolgokra. Más huszonéves iskola után elmegy diákmunkát végezni, örül, ha valami olcsó kaját gyorsan megeszik hulla fáradtan. Egyetemre nem futja, ingyenesre nem vették fel, mert a gyerekkora nem volt felhőtlen, és nem mindig tudott normálisan tanulni. Gyakran segítesz a rászorulókon? Hogyan? Pénzben? Szüleid pénzéből?

Ha mindezt 30-40 évesen írnád és mindent a saját erődből érted volna el, kicsit másképp hangzana, de a tested egy oltár, az még akkor is nagyon sok lenne.

2017. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Eléggé sajátos felfogás de én nem Schobert Norbi vagyok, és hasonló emberek, akik térítik a többieket. Én elfogadom azt ha valaki nem egészséges életmódot folytat, hiszen mindenki tudja számára mi a jó. Emellett nem szeretek egy párkapcsolatot tönkretenni azzal, hogy felhozom mindig, hogy azt nem kéne megenni, ha igen, akkor holnap egy picit aerobozni kéne, stb.

Azt hiszem ha térítenék, akkor méghamarabb megutálnának. :)


Igazad van második! Valójában majdnem minden eddigi párkapcsolatomban más volt az aktuális barátnőm élethelyzete. Azonban ez azt jelentené, hogy csak egy gazdag lánnyal lehetek?

Emellett nem úgy gondolkozom egy kapcsolatról, hogy az csak a jóról szól. A nehézségekben is osztozni akarok. Ezért vagyok, "jóban-rosszban" már a kezdeti szakaszban is. :) Csak ugye sokaknál ez is kiüti a biztosítékot ha ragaszkodom ahhoz, hogy én akarok fizetni mindenhol. Volt olyan barátnőm, aki inkább nem jött el velem soha étterembe, mert Ő nem tudta kifizetni, de azt sem fogadta el, hogy én fizetek.

Számomra ez nem jelent problémát, hogy fizessek, vagy segítsek. Eléggé belátó is tudok lenni. Csak az emberek nagy része nem tudja elfogadni, hogy nem a pénz érdekel! Egyáltalán nem pénz téma nálam a szerelem.


#3-as, Nem tudom. Persze vannak szabályaim, betáblázva napjaim, amikor majdnem mindent időre kell csináljak, azonban mindig szakítok időt a partneremre. Ugyanúgy eljárok szombatonként bulizni, van szabadidőm is, csak sokkal mindent bekell osszak időre, hogy működjön ez az egész rendszer.


#4-es :)) Ritkán, azonban én is szoktam "bűnözni". Ez persze nem az édességeket jelenti(csokik, torták, stb.) hanem az általam szeretett magyar tradicionális ételek. Persze csak mértékkel, másnap pedig több kardió. :)

A két szak mellett van időm, csak jobban kell az időmmel gazdálkojak. Évközben folyamatosan tanulok, így talán még sokkal kiegyensúlyozottabb is vagyok, mint egy átlagos diák.


#5-ösnek. :) Hidd el számos segítési forma van, ami nem anyagi. Sokkal inkább csupán időbe kerül. (Bár ez céloz arra, hogy Te nem igazán szoktál segíteni.. :)

Az pedig, hogy jön ide, hogy a családom támogat?

Attól nem leszek rosszabb ember, nem nézem le a szegényebb körülményekben élőket.

Sajnos az irigységet érzem a válaszodból. Hidd el ez nem visz előre Téged.

Papolhatnék én arról, hogy ha normálisan osztjuk be az időnket, picit számolgatunk, hogy az "olcsó, gyors kaja" nem mindig olcsó, és hogy egy minimális ráfordítással minőségi változást érhetünk el. Megemlíthetném, hogy könnyű kifogásokat keresni. Megemlíthetném, hogy nekem sem a két szép szememre adják a jó jegyeket, nekem is fáj 1-1 edzés, stb. Mégsem teszem. Miért? Mert mindenki eltudja dönteni, hogy neki mi a jó!

Az, hogy szegénységbe nő fel valaki, nem azt kéne jelentse, hogy hagyja, hogy megragadjon az adott szinten.

(Az oltáros kijelentésemet pedig félreértetted. Mindenkinek a saját testének, a saját oltárának kéne legyen!! Hidd el semmibe sem kerül! Idővel majd meghálálja!)

2017. jan. 16. 20:27
 7/22 anonim ***** válasza:
Közhellyel kezdek, a nők ilyenek. Lehet azért, mert nem tudtak tempót tartani veled, vagy emlékezteted őket a hibáikra (nem kell ehhez egy szót sem szólnod, mondok egy példát, ha te rendszeresen edzel, akkor a párodra ez egyféle nyomásként hathat, akár bűntudata lehet, hogy ő nem aktív, amit később továbbgondol és arra jut, hogy te elvárod tőle ezt a szintet, de ő mint szabad akaratú nő nehogy befolyással legyen már egy pasi által, ez a feminizmus kora blablabla...). Tudom hogy így van, nő vagyok és gyakran csinálom ezt, de egy idő után visszatérek a földre. És ez nem a te hibád, az aktuális partnerednek kellene ezen elondolkodnia, hogy mennyire abszurd a helyzete, hisz amiatt hisztizik, hogy van egy közel tökéletes barátja. Viszont konkrétan nem tudjuk mi történik egy kapcsolatodban, milyen a viszony, mert ha tegyük fel főznék valamit a páromnak, de ő az étrendje miatt nem eheti, viszont annyira szigorú az az étrend, hogy egyik specialitásomat se kóstolná meg, akkor csalódott lennék, vagy ha nincs rám ideje az edzés miatt (1-2 óra/edzés min. 4x egy héten gondolom) vagy bármi apróság, amibe lehet bele se gondoltál még ránehezedhet a párodra, ami egy idő után zavarni fogja. Nem mondom, hogy változtass magadon, omnia vincit amor, egy olyan lányt kell találnod, aki van annyira érett, hogy tudja kezelni a helyzetet. 21/l
2017. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tûl sok lennél.
2017. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem olvasom végig a válaszod, de a hosszúságából és tagoltságából látszik, hogy kissé túl megfelelni vágyó vagy és a tökéletességre törekszel minden áron még ha ezt tagadod is. Mindenre van kibúvód, pedig a válaszolók csak segíteni próbálnak, gondolom a barátnőiddel is ilyen vagy, ha valamit szólnak "kioktatod" őket. Vagy változtatsz magadon, vagy egyedül maradsz, vagy keress egy hasonló családból származó szűz lányt, akinek még nem volt barátja, talán ő el tud viselni.
2017. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen embereket már most kioktatsz, kedélyességnek álcázott lekezeléssel írsz hozzájuk. 21 éves vagy, bizonyosan vannak tapasztalataid mivel nagy lehet az önfegyelmed, de nagyon sok dolgot nem tudsz az életről (21 évesen én is azt hittem, én aztán tudom....)


Sok korodbeli lányt, aki most él, csapong, bulizik - és ez normális - szerintem kiakaszt ez a kicentizett életmód. Egyébként később is ki fog, 30hoz közel az emberek azért lezserebbek, bár persze a sport, az egészséges táplálkozás itt is hangsúlyt kap, de nem osztják be minden percüket.


Nekem az is kicsit megmosolyogtató hogy a nőket csupa nagy N-nel írod. Nem földöntúli lények, lehet ez is zavarja őket, mert úgy érzik, többet látsz beléjük, holott nincsenek olyan tulajdonságaik mint neked.


Én azt mondanám, fogadd el hogy ezzel a életmóddal ez jár, hogy nehezebb a társtalálás. Szerintem az évek előrehaladtával, ahogy tapasztalatot szerzel, dolgozni kezdesz, majd lazulsz te is és könnyebb lesz társat találni.

2017. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!