Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan lány aki eltudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki eltudná ezt viselni?

Figyelt kérdés

Egy igazán érdekes problémára lettem figyelmes, ami majdnem minden eddigi kapcsolatomban jelentkezett.

Az-az alap felállás, hogy egészségesen táplálkozom és rendszeresen edzem már évek óta. A testemet egy oltárként tisztelem. Ezek mellett igazán nagy figyelmet fordítok az életbeli előmenetelemre is. Egyetemre járok (két szakot végzek párhuzamosan). A szüleim sok mindent elértek az életükben, aminek köszönhetően kifejezetten átlagon felüli életet tudnak számomra biztosítani.

Próbálok jó ember lenni, ezért gyakran segítek a rászorulóknak.

Számos barátom van, könnyen ismerkedem és igazán nyitott vagyok a világra.

Ez eddig eléggé jól hangzik, azonban!!!!

Pont ez a "tökéletesség", ami megmérgezte ezidáig az összes kapcsolatomat.


Mit is értek ezalatt? Az elején minden jól működik, azonban mellettem a Nők rájönnek, hogy milyen sok dologban más vagyok, mint Ők.

Eddig kivétel nélkül mindenki a szememre vetette egy vitában, hogy "Nem lehet mindenki olyan tökéletes, mint Te"

Miközben utálom ezt a jelzőt. Nem tartom magam tökéletesnek, ugyanúgy számos hibám van.

Mégis valamiért mellettem egy Nő nemhogy önbizalomra tenne szert, hanem éppen ellenkezőleg elveszíti azt.

Hiába bánok akárhogy egy Nővel, hiába éreztetem vele, hogy mindenkinél fontosabb számomra, hiába mondom el neki naponta 100x, hogy miért találom különlegesnek, egyszerűen nem tudnak elvonatkoztatni attól, ami vagyok.

Olyan mintha elvesztenék az önbizalmukat, nem éreznék eléggé jónak magukat mellém.

Ez az érzés pedig felőrli Őket.


Mit kéne tennem? Sokkal biztosabb, szilárdabb személyiséggel kezdeni csak párkapcsolatot?

Megváltozni nem szeretnék, jól érzem magam a bőrömben.


21/F



2017. jan. 16. 19:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgattam a hozzászólásokat.

Hasonló problémácal találkoztam már, de ott az illető nem ismerte be, hogy csak magáról beszél. Hiába főzött,sütött,költött a barátaira, egyszerűen csak magáról beszélt, azt se kérdezte me, hogy hogy vagy. Azt írtad, hogy Te törődsz az aktuális partnereiddel, nálad nem lehet ez probléma. :) olyan nőt keress akinek pl munkája az élete vagy, olyan hobbija ami rendszeres,és kötelező veke foglalkoznia. Vagy keress egy erős személyiséget, esetleg hasonló kvalitású nőt.

24/N

2017. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Kicsit kétélűnek látom ezt.

Egyrészről én örülnék, ha lenne valaki, aki ilyen szempintból motivál, meg partner, hogy edzés egészség ilyesmi. Talán rákapnék az ízére.

Másrészről zavarna a szabályozottság. Ugyan nekem is jól be kell osztanom az életem, munka és egyetem, de szeretem a spontán dolgokat programban és kajában is. Zavarna, ha mondjuk az edzéseidhez vagy a diétáthoz kéne igazodni. Szeretek hirtelen felindulásból pizzát vacsizni, vagy a strandon lángos után még benyomni egy gofrit, vagy azt mondani, hogy ugorjunk el ma este valahová, vagy épp úgy dönteni, hogy ma ki se szállok az ágyból, meg ilyenek. Azt hiszem ebben nem tudnál önfeledten a partnerem lenni, és ez zavarna.

2017. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ez a probléma, hogy hozzám akartok igazodni. Amikor én ezt nem várom el. Én nem fogok igazodni, azonban azt sem várom el, hogy más igazodjon hozzám.


Amikor edzem, nem tervezek programot másokkal. Ezek általában fix időpontok.

Felőlem akárki ehet azt amit akar, amikor akar, szimplán megköszönöm de nem kérek belőle. Attól ugyanúgy ott vagyok a strandon csak nem eszem a lángost meg a gofrit. Attól ugyanúgy ott vagyok este, csak nem eszem a pizzát.

Ennyire egyszerű az egész.

Ha pedig estére akar valaki programot szervezni, akkor az is megoldható. Nem éjszaka edzek, hanem délután.

Az ágyban pihizős dolgot is megértem. Azonban egy edzés nem napokig tart. :) Ugyanúgy mindenben részt tudok venni. Maximum nem pihizek a tv előtt 1-2 órát, vagy nem vesztegek el 20 percet itt, 40 percet ott, stb.

Én nem áttéríteni akarok egy lányt!!! Nem akarom, hogy úgy éljen ahogy azt én jónak látom. Azt akarom, hogy olyan legyen, és olyan életet éljen, ami számára megfelelő.


Ezért nem értem ezt a dolgot. Nem én akarok téríteni, a Nők akarnak térülni feleslegesen, valamiért ezt a késztetést érzik, miközben nem várom el.

2017. jan. 16. 23:41
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban mindkét félnek kell alkalmazkodni a másikhoz. Úgy látom és írod is, hogy te nem teszed, így csak a lány próbál alkalmazkodni hozzád, de ez nem így működik. Ezért adják fel a lányok.

Túlságosan merev vagy. Próbálj lazább lenni. Ehhez az is hozzátartozik, hogy igenis te is megeszel egy szelet pizzát vagy egy lángost, vagy iszol a barátnőddel, nem kell sokat, de ezekben a dolgokban részt kell venned. Különben nem fog működni. Attól még nem fogsz elhízni, semmi baj sem fog történni. A szabályok azért vannak, hogy néha megszegjük őket, különben nagyon unalmas lenne az élet. Fiatal vagy, most kéne élned, belemenni őrültségekbe nem csak a saját merev szabályaidat követni, különben később nagyon meg fogod bánni. Mire fogsz majd később visszaemlékezni, ha nem csináltál semmit fiatal korodban? Tartsd be bizonyos szintig a diétát, edzést, más is így tesz, de mellette legyél spontán is.

2017. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vagy keress idősebb, tapasztaltabb nőt, akinek szintén meg van a saját élete.
2017. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Maximum nem pihizek a tv előtt 1-2 órát, vagy nem vesztegek el 20 percet itt, 40 percet ott


Ezt nem is értem?!?


Csináltál már olyat például, hogy ketten vagytok a szerelmeddel, otthon tévéztek, rendeltek egy pizzát. Iszogattok, nagyokat beszélgettek, szexeltek és szex után meztelenül az ágyban elszívtok pár cigit.


Az életet élvezni is kell!

Előző voltam

2017. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#14 Egy életfelfogás ellen érvelsz most. :D Kizárt, hogy ezen változtassak.

Már rég rossz egy kapcsolat ha azon múlik, hogy megeszünk együtt egy pizzát. Mi van azzal ha valaki allergiás a lisztre? Azonnal nincs pizza evés, lángos evés, olyan helyeken ahol a spontanitás számít.


Én élek ugyanúgy. Csak mellette egészségesen. Ennyire egyszerű az egész.

Ugyanúgy bulizok, lány találással sincs problémám, élvezem az életet, csak edzem és egészségesen táplálkozom.

Azt az időt, amit más a tv előtt, vagy lustálkodással tölt el, azt hasznosítom. Semmi másban nem vagyok más.

2017. jan. 17. 00:17
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
És most mégis mit vársz? Változtatni nem akarsz, neked így jó, te jó vagy így. Biztos a nőkben van a hiba, ahha értem. Akkor maradj csak így. Menthetetlen vagy. Kérdésedre a válasz: nem létezik olyan nő, aki egy ilyen embert el tudna viselni.
2017. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A kérdésből meg abból, hogy mindenkinek egy oldalban reagáltál azt mondanám, hogy túl sok vagy. Nekem tipikusan olyan embernek tűnsz, aki állandóan magáról beszél, de ezt próbálja úgy átadni, mintha a közjót támogatná. Arra is valamilyen egyetemes okot keres, ha arrébb tesz egy poharat. "Azért tettem oda, mert a nap sugara úgy esik az üvegre, hogy az átszűrt fény pont beragyogja a szobát, és jobb kedvre derítse az ott ülőket" :D Ilyen f-szomnyi, lényegtlen, ömlengős dolgokat beszélsz. Mindenre kifogást találsz, állítom mindig magadról beszélsz, amit aztán hamis jóindulattal meg segítőkészséggel leplezel, akkor is, ha semmi köze nincs semmihez. Mindeközben az egészből lerí, hogy lekezelő vagy, csak te ezt kedélyességgel meg kimért perfekcionizmussal leplezed.

Önjelölt terézanyának gondolod magad, közben meg az állandó énközpontúságoddal meg a papolásoddal arról, hogy minden amit csinálsz az azért jó mert.... valószínűleg minden fiatal lányt az idegbajba kergetsz.


Nincs azzal baj, ha tudja valaki, hogy mit akar, meg ha céltudatos és fegyelmezett az életben, de nem kell mindenről úgy beszélni, mintha te lennél az atyaisten. Nem kell mindent megmagyarázni meg minden alól kibújni valami kitalált jótékony b-romsággal.

2017. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik ,ha valakinek megvan a napi rutinja,nem egy "ahogy esik úgy puffan"életet él. Szeretem,ha rendszerezve van a mikor-mit-hogyan. Fejben(nem jegyzetelek)2 hónappal előre mindig mindenről megvan a terv,egyszerűen elbizonytalanít ,ha nincs terv ,ha csak élni kell bele az életbe. Egészséges táplálkozás..nálam is megesik a vétkezés,de amikor szigorú vagyok magammal,akkor hiába csábitanának,viszont nem zavar ha a "galád csábító" mellettem azt eszik ami jól esik neki ☺

Az alkalmazkodás..na én nagyon sokáig alkalmazkodtam és emiatt egy úgymond össze-vissza csapongó,rendezetlen életem lett.Az nem volt jó.


Egyébként most képtelen vagyok leírni azt a sokmindent,ami a témával kapcsolatban a fejemben kavarog(biztos még álmos vagyok 😁 ),de nekem amit a kérdező írt magáról,tetszik ☺

2019. szept. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!