Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz ez az idézet:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz ez az idézet: "Az első szerelemnek mindig vége van, de soha nem múlik el."?

Figyelt kérdés
Mert én ahányszor meglátom, mindig ugyanazt érzem, mint régen. Hiába nem látom sokáig, vagy megtetszik más, de utána megint ő... Vagy lehet, hogy csak az a baj, hogy sosem mondtam el neki?
2017. jan. 17. 06:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Nem igaz. Mint minden szerelem, elmúlik. Ha az első szerelmével marad valaki, és még mindig szerelmes, akkor nem. Kis logika. Nem bonyolult ez :D
2017. jan. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem igaz.
2017. jan. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Varga Péte4 válasza:
49%
Általábam minden szerelem előbb-utóbb elmúlik, az életfogytig tartó kapcsolatban is minőségi változások mennek végbe. A Jóisten az evolúció útján úgy intézte, hogy a kapcsolatok minden életperiódusban a faj fennmaradását szolgálják.
2017. jan. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
En inkabb mondanam ugy, h a szerelemnek vege van, de a szeretet nem mulik el. Persze ez se igaz mindig.
2017. jan. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
66%

"hogy a kapcsolatok minden életperiódusban a faj fennmaradását szolgálják."


Ökör! A 95 éves Mariska, és a 95 éves Zsiga bá nem a fajfenntartásért maradt együtt minimum 75 éven át!


Nem azt szolgálják. Csak álmaidban.

2017. jan. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azért látok benne egy kis igazságot. Mindenki életébe van egy olyan ember, aki meghatározza majd a szerelmi életét a későbbiekben.

Én 1,5 évig szerettem egy srácot, viszonzatlanul persze. Ma már nem mondanám azt, hogy szeretem őt, sőt, eszembe se jutna magamtól, de még jó pár év elteltével sem éreztem ahhoz hasonlót, amit anno iránta.

2017. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Varga Péte4 válasza:
81%
Ötöske! Szeretném felhívni, nagybecsű figyelmedet, hogy a faj fenntartása nem csak a nemzésből áll, az unokákkal való foglalkozás is része ennek sok egyáb mellett.
2017. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Annyiban igaz, hogy idővel a nagy lángolás szeretetté szelídül. Van, akiknél megszokássá, unalommá, és ha ezt nem ismerik fel, nem dolgoznak rajta, szétmennek.

Ezt az utolsó mondatot nem igazán értem. Csak plátói a vonzalmad?

2017. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Általában igaz.
2017. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért manapság ritka amikor az első pároddal éled le az egész életedet, és biztos későbbiekben ez már nem lángoló szerelem, de tudod, hogy kell neked, nélküle nem vagy egész, és ez egy nagyon erős meghatározó kapocs.


Egyébként én nagyon szerettem az első párom aki elhagyott, több mint 3 éve, de már semmit nem jelent... Szóval ha szakítással ér véget akkor akit elhagynak, hidd el elfog múlni :)

2017. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!