Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen cimet adnátok egy...

Ti milyen cimet adnátok egy könyv első fejezetének? :D

Figyelt kérdés

Egy aprócska, rövid fejezet, amiben a főszereplő bemutatja a barátait, és mesél egy kicsit magáról...

Szeretném, hogy minden fejezetnek, egy frappáns, és érdekes cime legyen.


Tehát az kilőve, hogy "bemutatkozás"...


Illetve, az is az eszembe jutott, hogy minden fejezet "cime" egy idézet lenne, ami nem is muszáj, hogy teljes mértékben kapcsolódjon a történésekhez...


Tudnátok ötletet adni? Vagy esetleg elmondanátok a véleményeteket az én ötleteimre..?


Előre is köszönöm azoknak, akik segitenek nekem. :D



2015. okt. 4. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ez segit, a könyvem gyilkosokról szól, de vicces maga a sztori, az emberek is poénosak, tehát akármilyen "haláli" cimet elfogadok, ami érdekes.. :DD
2015. okt. 4. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm... ezt így látatlanban elég nehéz...

Az idézetes ötleted nagyon tetszik, de szerintem nem lenne baj, ha kicsit azért összefüggne a fejezetben történtekkel. Esetleg ha magában a fejezetben elhangzik valami frappáns dolog, azt is kivehetnéd, mint idézet. Egy szókapcsolat, vagy bármi. Mit gondolsz?

2015. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem kezdődött

Életem itthon/otthon

Ki vagyok én ?

Kezdetek

Aki egykor voltam

2015. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :D


Végül is "Haláli Hajlék" lett a cime!

De azért tényleg köszi!!! ;)

2015. okt. 4. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!