Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exemnek szakitas utan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek szakitas utan egy hettel baratnoje lett. Most ot szereti? Elvileg engem szeretett csak hutlen voltam es kidobott. Engem mar nem is szeret? Nem hiszem el hog tud ilyen gyorsan kiverni a fejebol?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 07:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit erdekel? Te sem szeretted.
2017. jan. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Csak a saját tapasztalatomat tudom leírni.

Mikor kiderült, hogy az expasim félrelépett, bennem ott helyben meghalt valami. Soha többé látni se akartam, többek közt ezért is dobtam ki.

És igen, egy hét múlva már túl voltam rajta, sőt találkoztam egy másik férfival, akiben olyan szinten belezúgtam, amit már nem is tartottam lehetségesnek.


De ehhez tényleg az kellett, hogy abban a pillanatban tudatosult is bennem, hogy nekem az ex többé nem kell, és ennek végleg vége, amint kiderült, hogy félrelépett. Fogalmazhatunk úgy is, hogy azonnal kiszerettem belőle, már csak haragot és sértettséget éreztem iránta. Időbe telt, amíg eljutottam oda, hogy közömbös legyen, és haragudni se tudjak, de ez nem gátolt meg abban, hogy újra szerelembe tudjak esni.


Szóval Kérdező: teljesen reális, hogy egy héttel a szakítás után mással van, és érez is iránta valamit. Téged pedig végleg kizárt az életéből, már a szakítás pillanatában.

2017. jan. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De ha igy csettintesre elmult nala akkor nem is szeretett igazan szerintem. Ha valaki annyira szeret valkit az meg tud bocsatani es nem tud elni a masik nelkul. Mindent helyre lehet hozni.
2017. jan. 18. 07:20
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Te csaltad meg. Te akkor mennyire szeretted? És még te kérdezed? Megérdemled, hogy normálisabb barátnőt találjon nálad.
2017. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy van valakije korántsem jelenti feltétlenül azt hogy túl van rajtad. Tapasztaltam a baráti körömben elég sokszor. Csúnya dolog, mikor pótlékként összejönnek valakivel, akibe nem is szerelmesek. Ezek általában előbb utóbb ejtve vannak.

Persze van olyan is, hogy szerelemből jönnek össze az új emberrel, de az akkor általában már a kapcsolat alatt is ismert személy volt.

2017. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Második vagyok.

De, simán el tud múlni a szerelem, az ugyanis nem egy csettintés, hogy valaki, akit szeretsz és mindent megadsz neki, simán félrelép, ha lehetősége van rá.

Az egy olyan durva arculcsapás, amit sokan életük végégi emlegetnek, és képtelenek kiheverni. Belőlük lesznek azok, akik soha többé nem képesek egy kapcsolatban sem bízni a másikban, meg a nő- és férfigyűlölő, magányos nyomorultak.


Akinek ennél erősebb a jelleme, és egészségesebb a lelkivilága, az képes túllépni ezen, és úgy lezárni a megcsalással végződő kapcsolatot, hogy más felé még tudjon tiszta lappal nyitni. Nem az új párt bünteti azért, mert az ex félrelépett.

Szerintem ez a normális.


Nem az, mikor valaki lábtörlőt játszik, kesereg az után, aki megcsalta, pitizik, hogy megbocsájthasson neki, és új lehetőséget adjon arra, hogy megcsalja az, akinek ő annyit nem jelentett, mint a kosz a körme alatt.

Aki képes félrelépni, az szerintem ne szövegeljen, hogy mit jelent a szerelem. Gondolom, te is azért ugrottál rá más farkára, mert úgy voltál vele, hogy az a szerelmes papucs úgy is meg fog bocsájtani, nincs veszteni valód, hát mindent bele, nyomjad tövig!

Aztán most meg oda az egód, hogy téged is lehet dobni, és két szék között estél a pad alá, közben pedig az exed már talált magának valaki mást.

Ha te előbb találtál volna pótlékot, és ő marad egyedül, akkor most azon vernéd a nyálad, hogy ne akarjon tőled semmit, inkább nézzen magába, miért léptél félre, és ne utánad csorgassa a nyálát. Eltaláltam?


Nincs itt semmi probléma, csak azt kaptad, amit érdemelsz.

2017. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
El vagy te varazsolodva, de nagyon.
2017. jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem lehet mindent helyrehozni, ez csak a felelőtlenül, az életet lazán vevő emberek nézőpontja, amivel megerősítik magukban, hogy bármit megtehetnek. Egy csomó dologban csak egy esélyed van. Az egyszer élünk felfogásnak nem az lenne a lényege, hogy vegyünk mindent lazán, hanem, hogy felelősségteljesen gondolkozzunk, és döntsünk, mert ha egyszer elszúrsz valamit, azt megszívod.
2017. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Benne van a pakliban,hogy nem mostanában ismerte meg az új nőt.Ez a kapcsolat már haldoklott.Te is félreléptél,ő is hamar elengedett.Egyiktem sem szeretett már igazán a végén.
2017. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha felhozom neki hogy nem szeretett igazan akkor kiakad hogy ez nem igaz. De akkor nem tudna ilyen gyorsan tovabb lepni. Ha fontos a masik akkor nem engedi el.
2017. jan. 18. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!