Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem szakitott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szakitott velem a parom ha nem voltam neki eleg jo? Evekig huzta mint kiderult. Megvarta mig en kovetek el hibat hogy kirugjon. Azt mondja szeretett vegig. Ez hogy lehet. El sem hiszem hogy nem vettem eszre hogy baja volt velem.

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert gyáva.
2017. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos eléggé sok az olyan ember, aki nem őszinte, ez nem újdonság, de olyan is egyre több, aki anyagi vagy csak érzelmi hasznos húz ilyen helyzetekből, pl. nem szeret egyedül lenni, de közben már gondolkodik egy másik tervben-nőben/férfiban. Olyat is sokszor láttam, amikor valaki összejött egy nővel, s így mentek ki együtt külföldre, a csávónak egyedül nem lett volna ehhez energiája, bátorsága, majd külföldön már nem voltak együtt, nem könnyű az ilyen helyzet.

Nagyon fontos megbeszélni, sőt érzékenynek lenni kisebb problémákra is a kapcsolatban, s faggatni a másikat, hogy mi a véleménye, s nem engedni, hogy fél válaszokat adjon, hazudjon, stb., mert ha ez van, akkor már gyanús lehet a helyzet. Ha pedig nem beszéltek meg mindent, akkor az neked is nagyon rossz, mert egymás után jönnek részéről az értetlen, kétséges helyzetek, viselkedésmódok.

2017. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy tipikus helyzet még erre az, amikor pl. egy férfi többször is csalja a párját/feleségét és sokáig azt hiszi, hogy az nem látja, nem tudja, nem veszi észre. Vannak nők, akik ebből a helyzetből komoly hasznot húznak.
2017. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!