Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exemnek szakitas utan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek szakitas utan egy hettel baratnoje lett. Most ot szereti? Elvileg engem szeretett csak hutlen voltam es kidobott. Engem mar nem is szeret? Nem hiszem el hog tud ilyen gyorsan kiverni a fejebol?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 07:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus,nehogy már te mondd meg neki mit csináljon..Persze,ha igazán szeretett akkor bocsásson meg és tartson ki melletted.

Persze, de ha a te oldaladról nézzük,akkor ha igazán szeretted,miért csaltad meg?

Én sem maradnék együtt olyannal,aki megcsalt,hiába szeretem.

Szerintem hagyd békén,joga van túllépni.Te rontottad el, ne verd rá a balhét.

2017. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%

11# vagyok.Arra vagyok kíváncsi,hogy te hogy reagáltál volna,ha ő csal meg téged?

Vele maradtál volna?

Bár nem változtat a helyzeten,csak kíváncsi vagyok.

2017. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

Ez annyira vicces, hogy az magyaráz, aki félrelépett...


Figyelj, tök egyszerű: aki szerelmes, és tiszteli a másikat, az nem lép félre. Nincs rá semmilyen mentség.

Te annak a tudatában dugtál mással, hogy ezzel a kapcsolatodat kockáztatod, és nem érdekelt, ha köztetek mindennek vége, csak az új farok járjon egyet a lábad között.

Megvolt, jó volt, a mostani kapcsolatod pedig elbuktad.


A pasinak teljesen igaza van, hogy nem kesereg egy ilyen ribizli után, hanem keres egy olyan lányt, aki képes őt szeretni. És hidd el, hogy ő is bele fog szeretni, és nagyon boldogok lesznek ketten együtt, nélküled.


Miért nem a dugópajtiddal vigasztaltatod magad? Annyira nem voltál jó az ágyban, hogy két menetre jó legyél nála? Szomorú.


TE hogy tudtál más farkán pörögni, ha szerelmes vagy, és nem tudsz nélküle élni? Nem zavart, hogy mit teszel kockára, hogy ezzel véget ért a szerelem?

Vagy akkor nem voltál szerelmes, csak most, hogy kidobott a búsba?


Komolyan nem értem ezt a gondolkodás módot, mármint ha lehet ezt gondolkodásnak nevezni.

Te is könnyedén dugtál mással, amíg kapcsolatban voltatok, hát ő ugyanilyen alapon dug most más csajjal, csak már "legálisan" mert szingli és független pasiként kezdett ismerkedni.

DE hogy pont te ne értenéd, hogy hogy lehet egy kapcsolatot ilyen könnyen és gyorsan lezárni, mikor neked még lezárás se kell, hogy máson lovagolj, az elég abszurd.

2017. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
96%
Azért az vicces hogy úgy sírsz utána mint a legtisztább, legszerelmesebb lány, akinek még csak a pillanatnyi gondolatában sem járt más, nemhogy a lába közt. Inkább nézz magadba!
2017. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha fontos a másik nem csalja meg. Sötét vagy kérdező.
2017. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

Még te kéred számon? :D

Gyökér vagy, de legalább vicces.

2017. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a szeretetet a kapcsolatfüggőséggel.
2017. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

Tehát azért rohantál máshoz, mert azt hitted, hogy ha szeret, úgyis megbocsájt.

Szerencsére ennél több esze volt.

Neked meg jár a taps. XDXD

2017. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

Mit vártál, majd sír egy ilyen nőcske után mint te, és könnyek közt fog neked megbocsátani, mert annyira szeretted, hogy megcsaltad?


Ilyenkor az emberben ott törik meg valami, ráadásul úgy, hogy után sohatöbbé nem akar látni és bizony, ilyenkor egy csapásra kimegy a megcsaló fél ellen érzett mélységes undoron és lenézésen kívül minden más érzelem egy egészséges emberből.


Szoktasd magad a gondolathoz, hogy igen, ilyen gyorsan ki tud szeretni belőled, akkor is ha nagyon szeretett. Ha nálunk kiderülne, hogy megcsalt a párom, nemhogy nem sírnék utána, de még örülnék, hogy időben kiderült és nem életem le úgy az életem, hogy ki tudja hányszor csalt meg.


NEM, nem szeret téged. Mást szeret. Te meg menj a palidhoz, elvégre csak volt benne valami, amiért megdu gattad magad. Majd ő pátyolgatja a lelkedet. Vagy nem. Azt kaptad amit érdemelsz.


20N

2017. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
En megbocsatottam volna forditva. Mert tudom hogy o az igazi es nem tudok nelkuée elni.
2017. jan. 18. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!