Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Apósom szerint nem igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apósom szerint nem igazi férfi, aki nem vett részt disznóölésen. :O Most azt várja tőlem, hogy bizonyítsak, enyém legyen az első döfés! Ti megtennétek? F26

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 10:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha szerelmes vagy a disznóba, semmiképp ne tedd meg!
2017. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Meg akarod tenni?

Egyelőre azt tisztázd, hogy a feleséged szemében akarsz igazi férfi lenni, nem az apósodéban, úgyhogy téged hidegen hagy, hogy szerinte mitől vagy férfi.


Egyébként meg legyél annyira férfi, hogy ha nem akarod, akkor merj nemet mondani. (Tudod, régi babona disznóvágásnál, hogy olyan bökjön, aki nem sajnálja, mert ha sajnálják a disznót, akkor soká hal meg és szenvedni fog. Amiben azért van igazságmag.)

2017. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%

Apósom menne a csába.

Tuti nem tenném meg, sőt, disznóölésen sincs kedvem részt venni.


Az uniós szabályozás szerint eleve kábítani kell az állatot az ölés előtt. Remélem apósodék tisztában vannak ezzel.

2017. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Ja, és igen, 2-es alapján, nem az a férfi, aki disznót öl, hanem aki tud nemet mondani és érvényesíteni az akaratát.
2017. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A feleségemet nem érdekli, szerinte hülyeség ilyet kérnie az apjának tőlem. Egyedül az öreg ragaszkodik hozzá. 2 éve vagyunk házasok.
2017. jan. 19. 11:06
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nemet kell mondani és kész. Az én apám azért akarja ezt mindig lepasszolni, mert utálja csinálni, sajnálja az állatot. És pont ezért végül ő csinálja mindig, mert ő szúr a legügyesebben.
2017. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

2. vagyok.

Figyelj, ne sértődj meg. Apósod ezt nem azért találta ki, mert kíváncsi rá, hogy igazi férfi vagy-e.

Hanem azért, mert nem tart igazi férfinak.


Ha most belemész, és megdöföd a malacot, akkor még aznap jön a következő, hogy az igazi férfi húzóra issza meg a két deci 79 fokos házipálinkát, és kézből indítja a láncfűrészt, meg vödör vizet körbeviszi a ház körül az álló farkán.

Ha nem akarsz arra eszmélni, hogy a családi ebédnél az asztalra vágjátok a farkatokat, hogy kinek nagyobb, akkor most hagyd rá, hogy te nem vagy férfi, meg nem is akarsz az lenni, és szálljon le rólad. Ha kell a segítség a diszónvágásnál, akkor azt mondja, és átugrotok segíteni. Egyébként van más programod is, ha csak azért kell menni, hogy legyen kit ba.szogatni, akkor a disznó mellé szívesen küldesz neki egy kecskét.

2017. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%

Persze, és vinném a saját kis lábasomat, hogy nehogy elmenjen a vér, mint a múltkor! Utána kisütném hagymával, kitunkolnám, nyami.


Mondjuk én nő vagyok.

2017. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem sem kell leölnöd a disznót, de a rokonoknak disznóvágáskor azért nem árt segíteni, a jó viszony miatt is, meg azért is, mert jut nektek is pár finom falat.


Majd darabolod az állatot, ízesíted a kolbászt, esetleg töltöd. Én valami poénnal ütném el a dolgot, ha meg nem megy, akkor egy határozott nemet mondanék.


Nem árt, ha após tudja, hogy nem lehet mindent ráderöltetni, de szívesen segítesz bármi másban.

2017. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, majd utána segítesz, ott leszel egész nap, azt a kis időd kibírja nélküled is.
2017. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!