Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy igazi "kirakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi "kirakat baba" nő?

Figyelt kérdés
Nem az olcsó szánalmas replikás ribkókra gondolok, hanem akiket elkényeztet a pénzes pasijuk.

2017. jan. 17. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ertem az osszefuggest.
2017. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vajna Tímea?

Bár őt csak szimplán elkényeztetik... Illetve a kirakatba is helyezi magát. De annyira már nem babás, hisz elmúlt 30.

De szerintem te nem erre gondoltál... Vagyis szerintem én nagyon ritkán látok olyat Magyarországon, mint amilyenre te gondolsz... Inkább ilyen brutális külföldi hotelekben szoktak ezek előfordulni, főleg olyan helyen ahova az Oroszok járnak.

2017. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1# linkje, fú de csúnya. Az alsó ajka kilométerekkel előbbre lóg mint a felső. De amúgy igen, pont ilyen egy kirakatbaba. De rákereshetsz Pintér Natira is.
2017. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan olyanok,mint az olcsó szánalmas replikás ribkók,csak van egy gazdag pasijuk.Ennyi.

Nem árt a dolgok mögé is látni,az ilyen kapcsolatokban általában szó sincs szerelemről,csak kell a pasinak egy buta nő,akit nyugodt szívvel csalhat,mert úgyis elnézi,pénzért cserébe.Plusz csinos legyen,akit lehet mutogatni.

2017. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!