Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen megváltozott felém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megváltozott felém a viselkedése "Amikor kérdeztem, hogy velem van-e baj, azt válaszolta: nem, félreértettem? " 21/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megpróbálom röviden leírni a helyzetet. Szóval van egy pasi, akivel megismerkedtem, egy héten minimum kétszer találkoztunk, ugyanis abba a városba jártam tanfolyamra, ahol él. Történt olyan, hogy amikor mentem busszal a városba, akkor a tesója barátnője üzent a tesójának, hogy másik busszal megyek be, kérdezte, hogy miért később mentem órára stb. nagyon érdeklődő volt, meg is lepődtem hiszen szexkapcsolatról volt szó. Mostanában eléggé zárkózott lett és elutasító és nem értem miért. Adtam neki esélyt és elmondtam neki, hogy rám számíthat, de mégis összekaptunk kicsit, azóta is így viselkedik. Megkért, hogy ne írjak neki, ne keressem miután igyekeztem megbeszélni a dolgokat, de hiába. Úgy érzem mindent megtettem, hogy ugyanolyan legyen a viszonyunk, túl nyomulós voltam?
2016. máj. 6. 00:26
 1/6 RRR ***** válasza:

nem voltál

lehet hallott valami rosszindulatú pletykát rólad,amit elhitt

esetleg valamit félreértett ,de nem kérdezte meg

2016. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha arra kért, hogy ne keresd, akkor ne keresd!

Hiába lógsz a telefonon egész nap vagy a facebookon, ne írj neki, ne hívd!


Szerintem most értékeli át a kapcsolatotokat. Hogy mit is akar, mire vágyik. Ha téged akar és rád vágyik, akkor fog keresni. Ha pedig nem, akkor nem.


Ne járasd le magad! Tiszteld magad!

2016. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, már egy ideje nem írok neki, ugyanis már megjártam párszor másokkal is, hogy nem bírtam visszafogni magam.
2016. máj. 6. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy kéne informálódni, hogy eredményre juss az aggodalmaiddal kapcsolatban :)

Szerintem írd meg neki, hogy szeretnéd megbeszélni mire van szükségetek egymástól, és tisztázni a helyzetet, mit szeretnél..


Senki sem volt túl semmilyen sem. Csak picit elbeszéltek egymás mellett.

2016. máj. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkért hogy ne keresd, akkor miért írnál rá??? Ha meg akarja beszélni ő fog téged keresni, ha pedig nem akarja megbeszélni akkor nem.

Persze agyalhatsz rajta, hogy mi a baj. Kb 1000 oka lehet, de ne kombinálj.


Ha veled akarna lenni nem vesztegetné az idejét, hanem veled lenne és foglalkozna veled. Itt a vége. Ezen nincs mit ragozni.


Persze faggathatod is, naponta 3x ráírhatsz, hogy hogy van. De ő lesz***rja hogy te hogy vagy. Nem törődik veled. Ő simán kibírja. Akkor te miért égetnéd le magad azzal, hogy a nyakán lógsz?


Inkább menj el bulizni a haverjaiddal, ismerkedj. Ez eltereli a gondolataidat és nem fogsz hükyeséget csinálni.

2016. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D Éppen ezt akarom tenni .
2016. máj. 6. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!