Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj lehet hosszú távon, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet hosszú távon, ha a párommal nagyon különbözünk?

Figyelt kérdés
Mindig is olyan emberekkel találtam meg a közös hangot akik kicsit elvontabbak, szeretnek filozgatni az élet nagy dolgain, lehet velük beszélgetni kevésbé hétköznapi dolgokról vagy akar politikáról mittudomen. De a párom teljesen az ellenkezője ennek. Régebben ez zavart, soha nem tudtam vele túl nagy mélységekbe merülni de mostmár munkám miatt is úgy vagyok vele hogy pont az a jó, hogy ő kikapcsol. Csak vannak olyan dolgok amiket szívesen megosztanék vele de tudom hogy nem tudna velük mit kezdeni. Van aki hasonló cipőben jár?

2017. jan. 20. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, lány vagy. Ahogy én észrevettem, a lányok többsége nagyon tud alkalmazkodni az aktuális barátjukhoz. Ha kell, értelmesek és -- ahogy fogalmaztál -- "elvontak", ha kell, leegyszerűsödnek. Viszont véleményem szerint ez az alkalmazkodás hosszabb távon nagyon ki fog készíteni, de személyes tapasztalatom nincs.
2017. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha pont ez a mélység hiányzik, az baj. Nem jó ha pont vele nem tudsz komoly dolgokról vagy érzelmekről beszélni.

Az én barátommal épp a mélységben hasonlítunk, minden másban különbözünk, pl én nagyon szeretem a természetet, van hogy csak úgy kifekszem a fűbe, vagy mezítláb sétálok, még ő a margitszigetre se jönne ki, mert ott bogarak vannak... Mondjuk ezen én csak mosolygok, és szerintem a mienk az megoldható. Neked viszont komoly dolgokra ezek szerint csak a barátnők vannak... És azért az nem ugyanaz...

2017. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért vele jöttél össze, ha ennyire nem passzoltok?
2017. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!