Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok az mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mennyire fontos nálatok, hogy valamit felmutasson egy férfi kb.25-30 éves korig? Mi az ami kevés nektek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyen munkája, ha még otthon lakik, akkor legyen tervben, hogy önálló életet kezdjen.
2017. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
pl ha nem jár nyaralni, nem egyedül él, nincs fix munkahelye
2017. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
saját lakás de minimum albi, kocsi (de ne valami szuzuki), 180 netto/hó minimum. ami igazából nem is lenne nehéz. sőt. csak ugye a melós haljon éhen havi 110-ből.
2017. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
"nem jár nyaralni" -most komolyan? gondolom te is az a fészbuk mániákus vagy akinek fel kell töltenie az utolsó hajszálat mert kell a napi lájk.
2017. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha már "férfinak" tartja magát, akkor ne az anyjánál lakjon, és ha lakása nem is, de legalább egy normális autója legyen és legyen annyi jövedelme, hogy havonta egyszer elvigyen vendéglőbe meg hetente egyszer buliban fizesse a fogyasztásom, szerintem nem nagy elvárások. Nem vagyok aranyásó, nem kell nekem ajándékba bundakabátot meg arany nyakláncot vennie, de legyen felnőtt férfi, néha hívjon meg ide-oda.
2017. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bőven elég, ha benne van a tenni akarás. Bár én pénzes nő vagyok, meghívom magam. De ha valaki elvan úgy, hogy anyuka mossa a gatyáját meg teng-leng, az nem jó. Ha van terve és tesz érte, az már valami.
2017. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Az a minimum, hogy felmutasson valamit. Ugyanis 18 éves korától már elvárható, hogy belekezd valamibe, pl. tanul, dolgozik. Ha még nem volt komoly kapcsolatban és a szüleivel lakik, legyen munkahelye, reális jövőképe, józan ítélőképessége. Ha már sikerült leválnia, legyen lakása vagy (albérlet) kocsija, amit képes önállóan fenn tartani. Legyen egzisztenciája, egy felnőtt embertől ez a minimum ami elvárható.
2017. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
4-esnek üzenem: nincs facebook profilom és sehova nem töltöm fel, hogy hol jártam
2017. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A tenni akarással es nagy tervekkel az a baj, hogy nem biztos, hogy tényleg nekiáll valaha is. Volt egy kapcsolatom, kb három éven át a pasi mind tervezgetett és tervezgetett, aztán megelégeltem, hogy szinte csak vasárnap szeretkezhetünk, amikor a nagymamája (!) elmegy templomba. :) A következő partneremről, aki jóideje férjem, már első randin lejött, hogy nem csak akar, de tud is feljebb lépni, lenyűgözött, ahogy a szakmájáról beszélt.
2017. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gondoltam, ezt nem kell külön leírni.
2017. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!