Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párotok mennyire féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
És mennyire zavar titeket, ha az, vagy éppenséggel nem?

2017. jan. 21. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, de nem is adok okot rá :) de ha annak is kéne lennie, szerintem akkor se lenne az, nem féltékeny típus.
2017. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerencsere egyikunknek sincs ideje ilyen elmebetegsekre :').
2017. jan. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyikünk se féltékeny.


(A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból hogy nem bízol meg a párodban. A féltékenység rólad szól.)

2017. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, a párom egyáltalán nem. Pedig amúgy ha kicsit az lenne, jól esne, bár én egyàltalán nem adok rá okot. Jó én se tolom durván, de volt már veszekedésünk a féltékenységem miatt, mostanában már nincs, mert nem ad rá okot.
2017. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Párom egyáltalán nem az, és örülök is ennek. Én néha minimálisan, de nem szoktam hangot adni neki, mert tudom, hogy nincs rá okom.
2017. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férjem nagyon féltékeny! Szinte már bele van bolondulva ebbe, pedig okot sem adok neki rá. Kezd nagyon idegesítő lenni.
2017. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mértékkel. Nem zavar, csak a valóban rizikósabb esetekben említi meg fél szóval, hogy ezt azért mégsem kéne, de nem jellemző, mert általában okot nem adok rá. Megbízunk egymásban, megbízunk önmagunkban, így nincs problémánk ebből.
2017. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ha ennél egy kicsivel is féltékenyebb lenne, nem lenne a párom :)

2017. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!