Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok arról ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok arról ha a párotok más lányokat jelölne be akiket bulin ismert meg? Jogosan vagyok féltékeny? 18/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan is,meg nem is... :) Ha megbízható a partnered sajnos nem szólhatsz rá...hisz nem azért jöttetek össze,hogy megtiltsd az ismerkedést vagy igen? Nekem is van sok barátom (csaj,pasi) és most is szoktam ismerkedni...attól még tudom,hogy este alig várom,hogy haza érjek a Babymhez... ;)
2014. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan. Hisztis vagy. Én is bejelölöm az új ismerősöket, akiket buliban ismerek meg. És?
2014. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én nagyon szeretem és mások olyan szinten nem érdekelnek hogy másokat nem jelölök be akkor neki nem ugyanígy kéne gondolkodnia?:\
2014. márc. 23. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak olyan férfiismerőseim facebook-on, akikkel együtt jártam vagy csak "kavartam" vagy csak buliban megismertem, de soha nem volt egymáshoz közünk. És ugyanez a párom részéről is megvan. És miért is problémáznék vagy féltékenykednék ezen? Hozzáteszem, hosszú évek óta együtt vagyunk.

A facebook arról szól, ha valakit ismersz, akkor ismered. Nem azért jelölöd be, mert akarsz tőle valamit, hanem mert ismered.

Szóval nem, nem vagy jogosan féltékeny!

Ha a barátod rendszeresen chatel-ne ezekkel a lányokkal, vagy a szexis képeit lájkolná, akkor azt mondom, hogy lehetne gyanakodni, de ha csak bejelöli, mert ismeri őket, akkor tök hülyeség féltékenynek lenni.

Neked nincs olyan ismerősöd facebook-on, akivel együtt jártál vagy volt valami köztetek, vagy egy buli-rendezvény alkalmával megismertél?

Amúgy a bizalmatlanság és alaptalan féltékenykedés igen csak tönkre tudja tenni az adott kapcsolatot...

2014. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jogosan vagy féltékeny.A legtöbb fiatal srácban nem lehet még ennyire megbízni,főleg ha szereted őt,akkor aztán hajlamos vagy nem észrevenni hogy csak játszik veled és nem gondolja komolyan.De ne így legyen! :)
2014. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki fogja fel börtönként a kapcsolatot.
2014. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan vagy féltékeny.A legtöbb fiatal srácban nem lehet még ennyire megbízni,főleg ha szereted őt,akkor aztán hajlamos vagy nem észrevenni hogy csak játszik veled és nem gondolja komolyan.De ne így legyen! :)
2014. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 savanyújóska ***** válasza:
Nem, ő nem te. Ettől függetlenül egy kicsit a körmére nézhetsz, meg mondhatod egyszer-kétszer, hogy nem tetszik, de ne sértően, mert akkor lehet, hogy tényleg baj lesz belőle, pedig egyébként nem lenne!:) Másik, ha eleve 4-500+ ismerőse van akkor nem feltűnő, azt nyilván össze kell kaparni valahogy. De ha egyébként meg 150 környékén, akkor nyilván gyanúsabb, ha egy buli után hirtelen új ismerőse lesz. Szóval így látatlanba nem tudjuk neked megmondani, hogy milyen szándékkal csinálja, de simán lehet, hogy ő csak ilyen.
2014. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!