Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire féltékeny a párotok?

Figyelt kérdés
A barátom szerintem túlzásba viszi. Nálatok mi ad okot féltékenykedésre?

2016. júl. 3. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom néha eldönteni, hogy azért nem féltékeny, mert nem nincs rá oka, vagy mert leszarja.

Azért van, hogy nála is megcsillan a féltékenység szikrája, de próbálja elfedni, mert azt mondja nincs értelme féltékenykedni.

Nem is akarom, hogy az legyen.

2016. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Titusztitusz ***** válasza:
Az én feleségem szerencsére nem túl féltékeny alkat, mert ha az volna, szerintem még azt se engedné, hogy feljárjak erre a portálra...
2016. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Illetve ha komoly oka lenne, nyilván az lenne, de nem volt még ilyenre példa.
2016. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

betegesen

okot szerintem semmi nem ad

őt még az is zavarja, hogy az autósoktatóm férfi, a munkahelyemen sok a férfi vendég, a strandok idegen manusok néznek

2016. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 4-es...Ha én lennék a palid,valszeg én sem örvendeznék annak túlságba, ha férfi volna az autós oktatód...Szóval bizonyos mértékig meg tudom azért érteni a barátodat...És emiatt nem gondolom azt, hogy betegesen féltékeny lenne...Nem tudod átkérni magadat valami női oktatóhoz?
2016. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Ahol én tanulok nincs női oktató, emiatt nem váltanék iskolát. Hidd el, hogy én ismerem jobban a párom, és ez a beteges kategória. Én se kérem számon, hogy 90%-ban nőknek dolgozik.

2016. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 6-os...Az egy dolog hogy a párod 90%-ban nők között dolgozik, az pedig egy másik dolog, hogy a párod azzal a tudattal enged el az autós oktatásra, hogy ki tudja,hogy melyik napon fog megkefélni az oktatód...Meg hányszor...Mondjuk, jó-jó...Gondolom TE tudod azt, hogy "egyszer sem",nade az ilyesmi elszántságot a párod nem tudja sohasem biztosra venni, max. csak ELHIHETI NEKED az ezirányu hajthatatlanságodat...De BIZTOSAN sohasem tudhat semmit...És ez az idegőrlő szitu tényleg nagyon stresszes helyzeteket tud teremteni a számára...EHHEZ KÉPEST mi a fene az,hogy te tudod,hogy 90%-ban nők között dolgozik? Semmi sem...
2016. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kefélné meg a férfi oktató törvényszerűen :O


Az én barátom is nagyon féltékeny sajnos, pedig semmi oka nincs rá. Nem sokat tudok az előző kapcsolatairól, de gyanítom, hogy megcsalta valami exe, azért ennyire paranoid...

2016. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titusztitusz ***** válasza:
Én nem állítottam azt sehol,hogy TÖRVÉNYSZERÜEN megkeféli mindig az autós oktató a női tanítványt, viszont az kétségtelen,hogy meglehetősen KÉNYES az ilyesmi szitu,illetve oktató-tanítvány kapcsolat...Éshát azért a fórumtársnő palijának a helyében azért énis aggódnék kissé... BÁRMENNYIRE IS MEGBÍZNÉK BENNE...Most akkor énis kórosan féltékeny alkat lennék ezek szerint?
2016. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!