Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi idő után éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után éreztétek, hogy szeretitek a párotokat? Járás előtt vagy után alakult ez ki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szeretetről beszélünk vagy szerelemről?
2017. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem.Jàràs közben alakult ki.Előtte mèg nem ismertem, jàràs utàn meg elvileg szakìtottam màr vele.Bocsi,de rosszul fogalmaztad meg a kèrdèst. Egyèbkènt,A szeretet az lassan alakul ki, amikor megismered a màsikat.
2017. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés ez?

Megismerem, és eldöntöm, hogy nekem ő kell! Te viszont ezek szerint összejössz valakivel ismeretlenül, hátha jó lesz?

2017. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szerelemről! :)


én akkor jövök össze valakivel, ha tudom hogy többet jelent, mint egy barát és külsőleg+ belsőleg megfelel :)

2017. jan. 21. 23:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor járok valakivel, ha szerelmes vagyok belé.
2017. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Járás előtt alakult az érzelem (úgy nem kezdenék el járni senkivel, hogy nincsen meg az érzés, mert vagy kialakul vagy nem, és ha ez utóbbi, akkor az szívás, és nyűglődés lesz, de semmiképp egy őszinte kapcsolat)


Megismerkedésünk után 1,5 hónappal tudatosult bennem, hogy nemcsak szimpatikus, hanem mentegetetlenül szeretem. És még 1,5 hónap volt mire összejöttünk.

2017. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy igazán most érzem azt 4 év után hogy szeretem.Amit éreztem régebben,az is hasonló volt,de nem volt teljesen tiszta,kétségeim voltak sok mindennel kapcsolatban.
2017. jan. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerelmes csak úgy lehetsz valakibe, ha ismered. Ehhez együtt kell lenni vele. Feltéve hogy felnőtt vagy.


Ha még félig meddig kamasz vagy, akkor elég az is, ha olvasol róla az újságban.

2017. jan. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21 vagyok :)
2017. jan. 22. 12:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi négy nap ismerettség után jöttünk össze. :D (Nem buliban, egyetemen). Én körübelül egy hónap után éreztem azt, hogy szeretem.

19/L

2017. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!