Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret? -Nem szeret? 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aletta22 kérdése:

Szeret? -Nem szeret? 22 éves lány vagyok. Van egy velem egyidős fiú, akivel november óta ismerkedünk. Nem tudom eldönteni hova tart a dolog!

Figyelt kérdés
Nem siettük el a dolgot.Azt sem lehet mondani, hogy korán ágyba bújtam vele, hiszen amúgy is régóta ismertük egymást és bő másfél hónap után történt meg a dolog.Azt tudni kell róla, hogy nem volt még komoly kapcsolata, nagyon nehezen nyílik meg, a családjával problémái vannak, nagyon nem illik közéjük és ezt éreztetik is vele. Alapvetően intelligens, de emocionálisan fejletlen.Próbáltam már kérdezni tőle, hogy hát most akkor mi is ez? Csak szexkapcsolat?De folyamatosan kitérő válaszokat ad...Hozzáteszem, hogy nem táplálok komoly érzelmeket, valószínűleg a furcsa viselkedése gátol ebben. Amúgy mindig is ott volt a szikra, vibrál a levegő köztünk, már szinte félelmetes mennyi közös van bennünk...Valamilyen szinten kötődik hozzám, mert ennyi ideig még nem tartott semmilyen "kalandja" sem.De valamiért nem enged közelebb. Mi lehet az oka?
2017. jan. 22. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Gratulálok neked, ha egy érzelmi analfabétával kapcsolatba kerülnél. Sok jóra számíthatsz. De hát istenem, 22 éveseknek elég a kefélés manapság.
2017. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen szép neved van Aletta.

Olyan ismerős. Nem is tudom honnan...

2017. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont azért nem enged közelebb, mert érzelmi síkon fejletlen. Ha van hozzá affinitásod, akkor sok türelem sokat javíthat a helyzeten, persze csak ha részéről is van igény komolyabb dologra.
2017. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexre használ, és ennyi. Nem kellesz ennél többre. Nem bonyolult megfejteni.
2017. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki emocionálisan fejletlen, az ilyen kérdésekre, hogy egy kapcsolat mi is éppen, nem fog tudni válaszolni. Továbbmegyek: fogalma se lesz róla, hogy mi van, ha te valami érzést mutatsz, vagy akármit mondasz bármilyen érzésedről. Nem fogja érteni, és még tovább megyek: a sajátjait sem fogja. Ennélfogva ne számíts nagy beszélgetésekre az érzelmekről, főleg ne várd el, hogy kitalálja, te épp mire gondolsz vagy mit érzel. Ugyanígy nem fogja érteni mások viselkedését sem, tehát emocionálisan a te útmutatásodra fog igényt tartani.

Annyit tehetsz, hogy sodródsz az árral, ha szereted, elfogadod ilyennek, és nem elvárásokkal mész a dologba.

Korlátai vannak, nem fog úgy közel engedni, ahogy te elgondolod.

2017. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!