Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan köztetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, hogy boldog párkapcsolatban él, annak ellenére, hogy régebb szakítottatok, de aztán mégis úgy döntöttetek, dolgoztok az ügyön, és most rendben van a dolog?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. De magától most sem megy a dolog, folyamatosan dolgozni kell rajta. Bizonyos szempontból jobb, mint előtte volt, az új szabályok miatt, amit lefektettünk. De hajlamosak vagyunk belefásulni a hétköznapokba, és olyankor megfogalmazódik, talán jobb lett volna külön... Na, ilyenkor oda kell tenni magát az embernek és felturbózni a kapcsolatot, és akkor megint tök jó.
2017. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, mennyi ideje megy ez így? Mennyi idő után jött a törés, amiből "feltámadtatok"?

Azt gondoltam, hogy ha gond volt, akkor azon később dolgozni kell sokáig.


Nekem is ez a belefásultság, a hétköznapok. A problémákon való dolgozás helyett a feladás, az elmenekülés jött (saját magam elől, már látom). Pedig a legtöbb ember boldog lenne egy fele ilyen jó kapcsolattól is...

2017. jan. 20. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Én akartam szakítani, mert a pasi nem akart komoly kapcsolatot, nekem meg az összejárkálás kötetlenül már nem felelt meg. Elég idős vagyok, hogy az ígérgetés ne hasson meg, ha utána nem látok változást, úgyhogy fájó szívvel, de véget vetettem a kapcsolatnak.

Két hónap külön vergődés után írt rám, hogy szeretne beszélni, mert benne még vannak lezáratlan dolgok. Sajnos én sem tudtam kiverni a fejemből ennyi idő után sem, minden nap gondoltam rá, úgyhogy belementem, hogy találkozzunk.


Már akkor láttam rajta, hogy megviselte a külön töltött idő, hiába kapálózik, ő is szerelmes lett belém, és most már belátta, hogy lehet ebből valami komolyabb is.

A változást tényleg az első perctől éreztem a teljes viselkedésében (pl. bemutatott ismerősöknek, mikor összefutottunk, amire addig sose volt példa), és hamar fel is vetette, hogy akkor költözzünk össze.

Rövid idő után megkérte a kezem, most már házasok vagyunk, és babát várunk. Azóta is töretlenül tart a pozitív változás, nem csak szöveg volt részéről, hogy tudja, hogy mi volt a baj, és változtatni akar rajta.

Természetesen én is változtattam pár dolgon, mert ez úgy fair.


Nem bánom meg, hogy akkor szakítottam vele, mert úgy és abban a kapcsolatban nekem csak szenvedés volt lenni. Szükség volt erre az időre külön, hogy értékelni tudjuk egymást.

De szerencsére még ennyi év után sem bántam meg, hogy adtam egy esélyt az újrakezdésre, pedig mindig azt mondtam, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta.

2017. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
10 év után Gyeses időszak alatt romlott el annyira a dolog, hogy külön költöztünk. 4 hónap után jöttünk újra össze. Randizós, újra-szerelmes időszak után pár hét után újra összeköltöztünk. A külön töltött idő kiradírozta a régi rossz szokásokat, nagyon nem kellett már akkor javítgatni a dolgot. Átgondoltunk a külön töltött idő alatt sok mindent, aminek hatására ösztönösen és tudatosan is másképp viszonyulunk egymáshoz. Ez már 3-4 éve volt. A kezdeti nagy tűz persze elmúlt idővel, de a kapcsolatunk jó, elégedettek vagyunk. A párom azt mondja, soha nem hagyna el többé. Vannak súrlódások, de nem hagyjuk annyira elmélyülni, mint régen, és több mindent igyekszünk tolerálni a másiknak. A szex terén nem volt gond sosem, ez fontos szerintem és ez segített átlendíteni a nehézségeken, hogy azon nem kellett javítgatni. Sokat beszélgetünk, nincs szőnyeg alá söprés, de felesleges játszmák és problémázás sem.
2017. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél évig jártunk, szakítottunk, egy év után újra összejöttünk, két évvel később esküvő, újabb két év múlva gyerek, most.
2017. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!