Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Talalt valaki szules utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalt valaki szules utan megvaltozott testtel (has, mellek) új társat?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha irnatok erröl
2017. jan. 25. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
??? A kérdést sem értem. Hány meg hány elvált anyuka van,aki újra párra talál,és esetleg még további gyerekeket szül.
2017. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom elhíztál szülés után. Fogyj le egy normál testsúlyra és lesz jelentkező.
2017. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De még mennyien!

Ha valaki nem talált társat, az se azért volt, mert szülés után nem úgy néz ki, mint egy fürdőruhamodell.

2017. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 kg maradt rajtam szülés után és a melleim is megereszkedtek, megjelentek az első apró ráncok is az arcomon. Még soha nem csapták nekem annyian a szelet, mint mostanság. Kár, hogy férjnél vagyok... :-)
2017. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

2. Kicsit ostoba vagy, én meg azt gondolom.

Van egy kolléganőm, aki tipikus modell alkat. Vékony, magas, hosszú lábú, pont nem hajlamos hízásra véletlenül sem.

Ő is rettentően gátlásos a szülés után megváltozott alakja miatt. Fürdőruha vásárlásra mentünk együtt, és kizárólag egyrészest hajlandó hordani. Már iskolás a fia, de még mindig olyan a hasa, mint egy ráncos, kiszáradt alma héja. Tényleg nem szép.


A testi változások szülés után nem merülnek ki annyiban, hogy felugrik 5 kiló, és le kell fogyni, aztán úgy nézel ki, mint 16 évesen.

Sőt, többnyire nem is 16 éves már, aki gyerekkel marad egyedül...

2017. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Exem három szülés után is folyamatosan talált "társakat" magának :-D ... Szinte egy fél várost sikerült átterelnie a hálószobáján :-D
2017. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Haha e z jo volt utolso
2017. jan. 25. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Vékonyan sem marad mindenkinek ráncos a hasa.


Rajtam csak egy dolog változott meg, lett mellbimbóm. Korábban befelé álló lapos mellbimbóm volt, nagyon minimálisan látszott csak. Most meg egy megtermettebb borsónyi akkor is, ha nincs hideg. Nem sikerült az elmúlt 3 év alatt hozzászoknom, pedig más baja nem lett a mellemnek.


Szerintem nem csak a szülés utáni változásokat nehéz feldolgozni, hanem mindenfélét. Jó sok idő kell, hogy akár egy plasztika után az ember a sajátjának érezze a testét.

2017. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Jobban tudok neked ebben rendes választ adni, ha több információt tudunk. :) Milyen alkatod volt s most milyen? Pl.
2017. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!