Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már hogy belezúgtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy belezúgtatok valakibe közösségi oldali profilja alapján?

Figyelt kérdés
Írtál neki végül? Mi lett?

2017. jan. 25. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont arról néztem most dokumentum filmet menyi embert vágnak át így . Sok pénzt csaltak ki tőlük .

A' valóságban szerezz párt !

2017. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kéne már csinálni egy olyan kategóriát, hogy virtuális kapcsolatok, távkapcsolatok, fb kapcsolatok, vagy valami hasonló.

Mert én értem, hogy ha valaki papíron elmúlt 18, akkor rögtön ebbe a kategóriába teheti fel a kérdést, de ennek még mindig semmi köze a felnőtt párkapcsolatokhoz.


A kérdésre válaszolva: szerencsére mikor én voltam 12 éves, még nem volt közösségi oldal. Sőt, internet is csak a számtech teremben, ahol 22 perc alatt töltött be a teveklub.

Viszont mióta elmúltam 12, már baromi kevés volt a szerelemhez, hogy láttam valakiről egy képet.

Szerencsére én elértem az egyedfejlősének azt a szakaszát, mikor nem keverem össze azt, hogy valaki tetszik, meg azt, hogy szeretem.

2017. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Atomot a világnak ...
2017. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"beleZÚGNI"-t írtam. Van különbség.
2017. jan. 25. 16:34
 5/8 ElekTamás88 ***** válasza:
Szia, részemről már volt ilyesmi. Nagyon rendes, jószívű, csinos, okos lány volt, aki lelkileg is rendbe tett és sokat köszönhetek emiatt neki. Rengeteget beszélgettünk, cseten, telefonon egyaránt. Többször lett volna találkozónk, de egyikünknek végül sohasem volt jó, valamint a 300km-es táv sem volt kedvező, és féltünk attól, hogy mi lesz, ha személyesen valamelyikünknek nem lesz szimpatikus a másik.
2017. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt persze de soha nem írtam rá, mert én biztosan nem jönnék be neki és inkább megúszok egy kínos beszélgetést ezzel

L

2017. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Volt es oriasi bonyodalom lett belolle

Eloszor facebokon beszeltunk aztan taliztunk es en beleszerettem azt hittem a legnagyobb akadaj az 1000 km tavolsag mert o mas orszagban el

Ezt megoldottuk sokat voltam nala de neki volt es van is egy rossz kapcsolata amibol nem lep ki most sem harom ev szenvedes utan mwgszakitottam a kapcsolatot vele csak szorakozni kelletem neki

2017. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem pont fordítva van. Minél több profilt

látok, annál jobban ábrándulok ki a másik nemből.az átlagot sem ütik meg, de aki mégis, az meg komolyra nem valo max csalja a párját.

2017. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!