Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Miért lehet az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért lehet az, hogy nem adjátok jelét a közösségi oldalon annak, h barátnőtök van?

Figyelt kérdés

A barátom nem akarja,hogy kiírjam a státuszt s nem is engedi,hogy közös képet tegyek fel. Viszont sok lány barátja van,velük sok ölelkezős képük van fent.

Már elmondtam neki,h én szeretném, de szerinte minek az...

(Több mint féléves a kapcsolatunk, szeretjük egymást.)


Vajon védeni akar/szégyel engem/nem elégedett magával-velem/ mi más indok lehet?



2016. márc. 29. 14:30
 1/10 VirágésBence ***** válasza:
76%
Miért is akarnám, hogy mindenki rajtunk csámcsogjon? Teljesen felesleges, nem attól lesz jó a kapcsolatunk, hogy sok szívecskét írunk egymás képeihez.
2016. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem szívecskézünk egymásnak és nincs fent napi 15 közös szelfink, de az, hogy kiírja, hogy kapcsolatban vagyunk és ha néha netán fel akarok rakni egy képet az ne legyen gond, ezek alap dolgok.

Aki ezeket nem engedi azzal nincs minden rendben. Ha emellett a többi lányismerősével mindenféle közös képek vannak fent, akkor egyértelműen kuka a srác.

2016. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

...talán mert nincs?


Amúgy nem élek a neten szóval nem is érdekel igazán. Max az kirívó ha valaki minden más párjával rak ki képeket meg minden, csak velem nem.

2016. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En meg egyik baratnomet sem hirdettem facen, es ok sem akartak.
2016. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Rólunk sincs kint közös kép, nem is szeretném hogy legyen, de az hasznos lehet, ha a státusz ki van írva a félreértések elkerülése végett.

Lehet, hogy még nem gondolja olyan komolyan, fél év nem hosszú idő.

2016. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

mert amit a netre feltöltesz, az fent is marad.


Jókat nevetek az olyan képeken, mikor 20onéves lányok írják az épp aktuális, hogy így szerelemem, úgy szerelmem, örökre együtt maradunk, bla bla bla. Aztán ha lejjebb pörgetsz a megosztásai között, akkor ugyanazokat a mondatokat írták egy másik pasinak is fél éve, ha még lejjebb pörgetsz, akkor ugyanazon mondatokat látod 1,5 évvel ezelőttről az akkori pasijával. És így tovább:D Vicc!

2016. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert én nem a közösségi oldalon élem az életemet. Majd az eljegyzést talán kirakom, addig barátnőd teljesen fölösleges.
2016. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az övére ne rakj semmit. A sajátodra meg raksz amit akarsz.
2016. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapból azt mondanám, hogy azért, mert intim dolognak akarja megtartani a szerelmet meg nem akarja nagydobra verni. De az, hogy közben a csajbarátaival közös képeket meg kirakja... hát az nekem gyanús lenne.
2016. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csak vele tudod tisztázni, hogy mit miért csinál, mert itt mindenki más csak találgatni tud, de őt és a gondolatait nem ismerjük. szerintem bármit tesz is, azt legalább értelmesen tudja megindokolni neked. a minek az, önmagában szerintem is kevés, pláne ha másokkal posztol közös képeket. ha nem tudja megmondani, hogy miért, az furcsa, de nem biztos, hogy érdemes a dolgot nagyon túlreagálni.


számomra elfogadható ha valaki inkább diszkréten kezeli a dolgokat és vagy a kapcsolat tényét se teszi fel, vagy csak a státuszt állítja be, de a személyt már nem.

az is ugyanolyan elfogadható szerintem, ha valaki meg akarja mutatni a FB-n, hogy van párja és boldog vele. azzal sincs feltétlenül bajom, ha valaki tesz fel időnként képeket magukról, meg néha kedveskednek egymásnak. még velük örülni is tudok...

ha túlzásba viszik az enyelgést és az egész nagyon magamutogatóvá válik számomra, akkor meg valószínűleg lekapcsolom a követésüket, mert ennyire nem vagyok kíváncsi rájuk, de ilyen ismerősöm még nem volt azt hiszem.


azt nem érzem gáznak, hogy valaki időnként (akár gyakran) más pasival posztolja, hogy milyen boldogak. a kapcsolatok változnak, a múlt meg elmúlik, ezzel együtt kell élni. a FB meg visszakereshető, de ez van. szerintem inkább az örökké szavakkal érdemes óvatosan bánni - főleg, ha már néhány kapcsolatnál megtapasztalta az ember, hogy nem tartott örökké, akkor azért sejthető, hogy semmi más sem tart örökké. reménykedni lehet, de hangoztatni nem biztos, hogy érdemes...

2016. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!