Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék ezen változtatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen változtatni, már egyre többször előfordul és mindenki kérdezgeti h miért?

Figyelt kérdés

Reggelente mindig elkések a suliból mert mindig elköszönök az összes plüss állatkámtól puszival és ez nagyon sok időt vesz igénybe, mert sokan vannak. Azt nem tehetem h köszönés nélkül megyek el, korábban felkelni meg nem birok mert így is alig alszok :S

Suliba viszont tudni szeretnék h mi az oda ennek, mit kellene mondanom nekik? Attól tartok h ha elmondom a tanároknak vhogy mégis belejut a többiek fülébe :/


2012. szept. 18. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Hány éves vagy hogy még mindig olyan sok plüssállatod van? xd én már rég kiselejteztem őket csak 3 db-t hagytam meg hogy díszítsék az ágyamat ! tudom hogy hamarosan kapsz egy csomó bunkó beszólást szóval azt ajánlom hogy selejtezd ki őket ha annyira muszáj végigpuszilgatnod az összeset akkor csak pár darab legyen az hogy ne teljen el sok idő..
2012. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? attól függ...
2012. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy 1. osztályos vagy. De végülis már olyankor is gáz ez, szóval minél előbb szüntesd be ezt a puszilkodást.
2012. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez valami babona nálad?
2012. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Reggeli rituálé?..

Ilyenről még nem hallottam. Elég ciki.

2012. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
18f :$
2012. szept. 18. 15:55
 7/23 anonim válasza:
azt hiszem itt az ideje nálad egy kis selejtezésnek ha kiderül az év hátralévő részében vagy ameddig még abba a gimibe jársz végig ezzel fognak szívatni szóval válj meg de gyorsan a plüsseidtől főleg ha fiú vagy akkor meg pláne olyan fiút én még nem ismerek akinek több plüsse lett volna mint robotja
2012. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 mosolypofi válasza:
100%
Úgy köszönj el h sziasztok. Nem hiszem h megharagudnának h nem köszönnél el tőlük eggyesével. :)
2012. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
komolyan? o.O pedig aszittem titokban van minden fiúnak :D
2012. szept. 18. 16:06
 10/23 A kérdező kommentje:
8-as, hát nem is tudom, megpróbálom :(
2012. szept. 18. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!