Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi elhív csak téged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elhív csak téged valahova (kávézni beültök kettesben vagy kajázni) és a végén ő fizet, de csók nincs és az eset többször is előfordul, az randi?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én annak gondolnám.
2013. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is.
2013. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen az randi...majd megcsókol ne légy türelmetlen
2013. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fogjuk rá és enni nem kajázni :D
2013. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen az, szóval valószínűleg érdekled, mint nő. De viszont azt kicsit furcsálom, hogy nem csókol meg, vagy nem is utal arra. Vagy te nem hagyod? Mert ha látja rajtad, hogy hátrálsz, valószínűleg azért tartózkodik még egy darabig.
2013. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is furcsállom, hogy nem közeledik úgy pláne, hogy olyan ruhában mentem a randira, hogy ha nem meleg akkor kb rám kellett volna ugrania :D
2013. jún. 17. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, randi.
2013. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha egy-egy randi után van hogy egy hétig sem keres? Engem ez bizonytalanít el :(
2013. jún. 17. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:
talan felenk es nem tudja mit erzel iranta.
2013. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
öleld meg legközelebb, úgy szorosan, nézz a szemébe, ha nem veszi a lapot, öleld tovább és néha nézz le a szájára is. remélhetőleg leesik neki. vagy csak egyszerűen csókold meg te :D
2013. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!