Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ilyen esetben adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyen esetben adnátok esélyt a férfinak?

Figyelt kérdés

Szóval ha tegyük fel van egy illető aki nagyon szerelmes belétek és azt mondaná, hogy nem adja fel mert annyira szeret és csak egy esélyt kér, hogy működhetne a kapcsolat.

Adnátok neki esélyt, ha külsőleg tetszene, okos és humoros akivel azért jól érzitek magatokat, nagyon kedves veletek és figyelmes és még szexuálisan sem közömbös? Egyszerűen csak valamiért nem akartatok tőle semmit esetleg azt érzitek nincs meg úgy a kémia, az összhang valami hiányzik viszont kifejezetten problémátok sincs a férfival sőt látjátok is rajta, hogy nem rossz ő egyáltalán sőt látjátok, hogy igazából jó pasi. Csak valami miatt mégsem akartatok leakadni nála valahogy mégsem bizonyult "elég jónak", de a körülményekre való tekintettel adnátok esélyt 1-2 randinak esetleg?


Tudom fura kérdés, de létezik ez a jelenség.


2017. jan. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem, de én imádok egyedül lenni, nem tudom az "igaziért" hogy fogom feladni, nemhogy olyanért, aki nem érdekel.
2017. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarok vele összejönni, nem jövök össze vele. Nem kell, hogy más megmondja, mi alapján kellene "esélyt adnom". Nem is magyarázkodom senkinek emiatt, mert az én dolgom. A másik meg keressen olyat, aki viszontszereti.
2017. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ne akarja már megmagyarázni, hogy miért nem érezhetek úgy, ahogy érzek. Ettől a nyomulástól meg inkább ijesztő lenne az illető
2017. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen rendesek vagytok
2017. jan. 26. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha "esélyt adok" és mégsem szeretek belé, akkor meg azzal jön, hogy hitegettem.
2017. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs kémia, nincs esély.
2017. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben, adtam esélyt mert könyörgött, úgy jártam mint ahogy az 5. mondta.

Amikor közöltem vele, hogy sajnálom, de ez nem fog működni le lettem hordva mindennek, én hitegettem, szemét vagyok, pedig ő milyen jó pasi és bánni fogom, hogy kidobom.

Ezután a mocskolódással teli monológ után megkönnyebbültem és örültem, hogy kiadtam az útját. Egyedül azt bántam, hogy adtam egy esélyt.

Szóval nem, még egyszer nem mennék bele. Ha nincs kémia felőlem lehet egy 6 PhD-val rendelkező humorista modell, akkor sem fog érdekelni.

2017. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!