Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a férfinak kell kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a férfinak kell kezdeményezni? Ebben az esetben is álljátok az igazatokat, lányok?

Figyelt kérdés

Rengeteg vita folyik ezen a site-on arról, hogy miért a pasinak kell lépnie. Ugye egyenlőség, miegymás... simán kezdeményezhetne a lány is. Ráadásul, ha a nőnek kell a férfi, akkor minek vár rá?

Erre a nők azt válaszolják, hogy "Hát, mert ez a férfi dolga".


Én ezt továbbvinném. Tételezzük fel, hogy igen; a férfinak kell megszerezni a nőt és nem fordítva. Viszont! Ebben az esetben az is érvényes, kedves lányok, hogy a nő mosson, főzzön, takarítson. Mert, hát az a nő dolga.


2011. máj. 9. 21:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfinak kell megszereznie a nőt és ez így is van rendben,viszont a nő legyen nőies és taplóskodjon,ha nem tetszem neki,meg ne rinyáljon,hogy hogymerem megszólítani! Amúgy ja,inkább ő mosson meg főzzön mint én!!
2011. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Tapló fickóknak tapló bige jár.... lol


:)

2011. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
A második válaszolót nem igazán értem.
2011. máj. 9. 21:22
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ez alap, hogy a férfinak kell megszólítani a lányt. Nehogy már mi küzdjünk meg a férfiakért. Az meg hogy szerinted a nő dolga a főzés, mosás, takarítás elég alacsony intelligenciára vall. Te melyik korban élsz? Fogadjunk te elküldenéd a feleséged bogyókat gyüjteni, míg de vadászol -._" szégyen... de ne csodálkozz, ha a szexre nem marad idő és netán másik férfi kezében fog landolni a "feleséged"
2011. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
Egyetértek!!!! Habár sztem a nőnek akkoris dolga a mosás-főzés, ha ő kezdeményez...de a takarítást azért megosztanám az urammal, végülis átlag (nálam legalábbis) ő a rendetlenebb...takarítsa el amit összetúrt, szerteszétszórt, vagy otthagyott valahol :)...ez az én életpolitikám a szerelemben.
2011. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

ma 21:22

Én sem! De az is lehet,hogy nem a kérdésre válaszolt,hanem nekem! De akkor sem értem! A nő szemszögéből,pl mi taplóságvan abban,ha egy férfi hajlandó harcolni egy nőért,de elvárja,hogy legyen nőies!

2011. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

"Nehogy már mi küzdjünk meg a férfiakért."

Nehogy már mi végezzük a háztartási munkát.


"Az meg hogy szerinted a nő dolga a főzés, mosás, takarítás elég alacsony intelligenciára vall."

Az meg, hogy a férfi dolga a nő megszerzése elég alacsony intelligenciára vall.


"Te melyik korban élsz?"

Te melyik korban élsz?

2011. máj. 9. 21:33
 8/32 anonim ***** válasza:

"Az meg hogy szerinted a nő dolga a főzés, mosás, takarítás elég alacsony intelligenciára vall."


Szerintem az a nők dolga,na most akkor hülye vagyok? Amúgy 120 az IQ-m ,nem sok,de nem is kevés!

2011. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy mindkét fél simán kezdeményezhet, de inkább a férfi szokta. Attól függetlenül a nő adhat jelet, h tetszik neki a másik, de az első lépést inkább nem neki kéne tenni.

Azzal egyetértek, hogy a nő mosson főzzön takarítson, HA neki nem kell dolgoznia, mert az a férfi dolga, nem? A család fenntartása. A nő otthon a férfi munkában. Viszont, ha mindkét fél dolgozik, akkor elvárnám, h néha a másik is dobjon össze valami kaját. Mert nem esik le a gyűrű az ujjáról, ha otthon is segít valamit. A többit csinálom én. A férfiak, ne mossanak és ne takarítsanak :D

2011. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
szánalmasok azok a férfiak, akik elvárják, h a nő mosson, főzzön, takarítson! Mégis mit gondolnak. A feleség hazaállít munka után fáradtan és kezdje el összepakolni a férfi levetett cuccait, meg főzzön vacsorát amíg ő beül egy sörrel a tv elé és bámulja estig? szerintetek ez normális dolog? hát gratulálok nektek. Fogadjunk nincs feleségetek és amíg nem változtattok ezen, nem is lesz...hahaha
2011. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!