Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a pasid azt mondta volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasid azt mondta volna neked korábban, hogy ő nem mondja ki azt a szót, hogy "szeretlek", mert korábban nagyot csalódott az exében vagy exeiben, és ezért óvatos ezzel a szóval, de ettől függetlenül szeret téged, akkor te mit szóltál volna ehhez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kiröhögtem volna, felálltam volna, kifele menet pedig odaszóltam volna, hogy keressen, ha hajlandó lesz felnőni... Amellett, hogy ez a hozzáállás rendkívül szánalmas, ill. velem szemben önző is, gyönyörűen rávilágít, hogy egy tipikus önsajnáló, saját "sarában" fetrengő, tehetetlen, "a világ súlya nyomja a vállam"- pasiról van szó. Kösz, nem. Nőjön fel, tanulja meg kezelni a problémáit és az érzéseit (vagy legalább hajlandóságot mutasson rá), aztán beszélhetünk.
2017. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Megmondtam volna, hogy nem az exei vagyok. Ha szeret mondja ki vagy ne vesztegessük egymás idejét mert inkánb keresek olyat aki fel meri válalni az érzéseit.
2017. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem kész rá, ne mondja ki.


De, ha azt látom rajta, hogy nem szeret, nem vagyok neki fontos, elküldtem volna.


Kicsikarni meg nem fogom tőle ezt a szót, annak mi értelme lenne?

2017. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

és? ha veled van kit érdekelnek az exei...

ha még nem zárta le, minek kezdett kapcsolatba?

annyira szánalmas ez, és az is hogy egyes nők mindent elnéznek...utána meg ide járnak sírni.

amúgy az tény hogy amíg nem kész ne mondja ki...de így kijelenteni h sose fogja kimondani mert csalódott ebben meg abban kit érdekel? Te nem ők vagy...miért fosztana meg ettől?

akkor ezzel az erővel ne is szexeljen..mert csak emlékeztetni a régi csajaival a kefélésre...ja hogy az már nem megy? ahhammm...

töketlen senkiháziak, és ezeknek van barátnője...nevetséges.

2017. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Mindenki csalódott már drága, nem azzal vállalod a legnagyobb kockázatot, ha őszinte vagy. Ez még semmi, ez az alap lenne, ha te ettől is tartasz, mit várhat el tőled az ember egy kapcsolatban? Óvatosan adagolod a szeretetet is, nehogy a múlt árnyéka újra megkísértsen?

Esetleg mi van, ha teszem azt te picit többet adsz, mint amit tud a másik nyújtani? Ez sajnos nem így működik.


Ha valaki fél kimutatni az érzéseit akkor inkább ne mondja ki, de ilyen körülményes körmönfont indokot ne találjon ki, hogy miért nem. :)

2017. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szóltam volna, vannak más pasik is.
2017. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy egyértelmű, hogy nem egymást keressük.

Aztán leléptem volna.

2017. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is óvatosan bánok ezzel a szóval, ezért ha azt mondaná, hogy MÉG nem tudja kimondani, akkor türelmes lennék, persze nem várnék erre évekig. Ha azt mondaná, hogy soha nem fogja kimondani az eléggé szíven ütne, hirtelen azt se tudnám mit mondanék neki. Talán ebben az esetben is várnék, de nem olyan sokáig. Eléggé bántana, hogy az exek miatt én szívok, meg ha én túl tudok lépni a múltamon akkor ő miért nem erőlteti meg magát?
2017. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem normális aki így vélekedik. Nőljön fel!

F34

2017. jan. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!