Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem a neten valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem a neten valakivel és nagyon belehabarodtam, mindez 2 hete történt, már megbeszéltük, hogy találkozunk, de elrontottam egy érzelmi kitohanással. Hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Sajnos egy olyan kapcsolatban élek,amiben már nem vagyok boldog egy ideje.Valahogy összeakadtam közben ezzel a pasival a nete,aki valami hihetetlen,hogy milyen hatással van rám.Nem ígért soha semmit,sőt kijelentette,hogy nem akar magának senkit.Elég messze elment a chatelésünk intim irányba.Már többször próbáltam véget vetni az egésznek,de magamtól nem ment,kértem,hogy segítsen,ne keressen stb. ,de nem eresztett.Nem tisztességes a párommal szemben sem.De megbabonázott teljesen.A minap végül sikerült egy féltékenységi jelenettel elijeszteni magamtól.Most viszont kétséges lett,a találkozásunk,ami viszont a lezárás miatt nekem nagyon fontos lenne.Teljesen kiborultan.Bőgök egy "netféreg" miatt,de nem tudom elfelejteni!!!Mossa meg valaki a fejem!!!Nem akarok érezni iránta semmit!El akarom felejteni!A pasi egyébként nem vadidegen számomra,ezt fontos tudni.Holnap elvileg beszélünk,de erős kételyeim vannak ezzel kapcsolatban.Annyira elrontottam!Hogy lehettem ekkora marha!
2017. jan. 30. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy Ő (!) nem tisztességes a pároddal szemben?

Nincs több kérdésem.

2017. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Netféreg", lol :D Ebben a sztoriban egy féreg van, méghozzá te, kedves kérdező.

Ha boldogtalan vagy a kapcsolatodban, akkor pont itt az ideje kiszállni belőle, ahelyett, hogy közben más farok után kóslatsz. A féltékenykedéssel meg mindenkit elmarsz magad mellől. Mindkét pontra csodálatos gyúgyír az önuralom, szóval talán első körben ezt kéne gyakorolnod, ahelyett, hogy egy ilyen egybites ösztönlény féreg módjára viselkednél.

2017. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hú,ez erős volt,de hatásos!Köszönöm!
2017. jan. 30. 14:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha még egy két ilyen kíméletlen komment jönne,az tényleg segítene.Nagyon várom!
2017. jan. 30. 14:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért várod, hogy többen is leoltsanak. Minek? Teljesen gerinctelen dolog, amit művelsz, ezzel tisztában kell lenned, az pedig teljesen lényegtelen, hogy hirtelen szerelmes lettél meg minden egyéb kutyaf-sza. Kifogás kifogás hátán, csak épp nincs semmi, ami mentesítene a felelősséged alól.


Különben is, féltékenykedni neked pont nem lenne jogod (a féltékenykedésnél ostobább dolog amúgy is alig létezik), miután te vagy az, aki félre akar lépni. Ha te képes vagy a párod háta mögött sunnyogni és így megalázni (és nem, nem kifogás a rossz kapcsolat, ha boldogtalan vagy, akkor tessék szépen szakítani és majd UTÁNA ismerkedni) akkor milyen jogon várnád el, hogy bárki tisztességesen kezeljen? Egy ilyen puncija utána vakon rohanó féreggel mégis miért kéne úgy bánni, mint egy emberrel? Ha megcsalnak, akkor pont azt kapod, amit megérdemelsz.

2017. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Rossz úton jársz, ha tőlünk várod, hogy lebeszéljünk a "netféregről".


Ezt, neked kell eldöntened, hogy ki a fontosabb számodra!


A jelenlegi párod! Vagy az "új"!


Ha, gond van a jelenlegi kapcsolatoddal, ülj le a pároddal és beszéljétek meg.


Ha már nem érzel úgy iránta, mint kéne szakíts vele, de ne áltasd és magadat se!


Az új, most lehet, hogy felkavart, de, ha felkavarhatott akkor, annak oka van!


Gondolkodj el, hogy miért lehetett ez, vagy nem képzelsz-e a netféregbe túl sokat!


Ha gondolod beszélhetünk privátban is.

2017. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van itt én vagyok a "féreg".Eddig annyira elvakított ez az egész,hogy ezt nem láttam.Kezd felnyílni a szemem.Sosem örültem ennyi kíméletlen őszinteségnek!Erre van szükségem most,hogy felnyissátok a szemem,mert az orromig sem látok!
2017. jan. 30. 15:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy találkozz vele az, hogy le tudd zárni magadban?

Nekem ez nagyon úgy tűnik, hogy csak szétakarod k**ratni magad vele, aztán mehet arra, amerre lát, de neked ez még kell.


Hagyd el a párod, nőt érdemel, nem férget.

2017. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem megk**atni akarom magam! Találkozni,hogy lezárhassam,hogy tudjam,nem tudom megtenni!Hogy csalódjak,mert a chaten nem jön át a valóság!!!
2017. jan. 30. 15:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ebből csak b*szás lenne, mert simán széttennéd neki a lábad. Ha biztos akarnál lenni abban, hogy nem tudnád megtenni, akkor nem ezzel takaróznál, hanem elküldenéd a pasit melegebb éghajlatra.

Akkor már inkább szakíts a pároddal.

2017. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!