Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik pillanatról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatról a másikra teljesen belehabarodtam egy enyhén túlsúlyos, nem túl vonzó külsejű, matek zseni fiúba, mi van velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ismerem a "szerelem vak", stb. közhelyeket, így azok további emlegetését nem igénylem, de egyszerűen nem tudom mit tegyek... Várjak hátha elmúlik, vagy derítsem ki, hogy én is bejövök-e neki, és, ha igen, ezt hogyan tudnám megoldani?

(Tudni kel, h már régebb óta ismerem látásból, és eddig semmit nem éreztem iránta, sőt szinte nem is beszéltem (nem is akartam) vele...)



2014. nov. 22. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megbolonditanak a hormonjaid.. ;)
2014. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Na egyszer Molnár Krisztiánnak is lehet szerencséje! Sok boldogságot!
2014. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
jól nézel ki? mert ha igen akkor vége lesz mert egy jó pasi leszed a kezéről, de ha nem nézel ki jól akkor ragadd meg az alkalmat
2014. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk elég gáz az egész hozzáállásod, hogy csúnyának titulálod meg miegymás. Ilyen személyiségű lány helyett még az egyedüllét is jobb neki szerintem...

Lerí rólad a lenézés meg a "felsőbbrendű vagyok" attitűd. Pfejj!

2014. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Dehogy, én nem ítélem el, sőt még irigylem is, hogy ilyen okos, csak egyszerűen ezt a kérdést nem nagyon lehetett máshogy megfogalmazni...
2014. nov. 22. 22:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha viszont így van, akkor hol a probléma? Miben kéne ennek másnak lennie, mint ha az ügyeletes machoba estél volna bele?
2014. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt furcsálltam, hogy így egy pillanat, alatt mindenféle előzmény nélkül történt...
2014. nov. 22. 22:19
 8/15 anonim válasza:
100%

Magamból és néhány weboldalon talált adatból kiindulva: a zsenik nem szeretik a felszínes gondolkodást, mint pl: vonzó, csúnya, divatos; főleg a belső értékek érdeklik őket, és imádják, ha valaki hozzájuk hasonlóan intelligens, hiszen ritkán (esetleg soha) beszélhetnek olyannal, akivel egy értelmi szinten vannak. A világért sem mutatnák ki az érzelmeiket, mindig a logikára, ész érvekre hagyatkoznak, még a szerelmi életükben is. Idegesíti őket az ésszerűtlenség, és mivel másoknál sokkal intelligensebbek, olyanban is meglátják a hibákat, amikben még a "csak" okosok sem. Ha úgy érzed, hogy intelligens, okos vagy és nem zavar, ha esetleg kritizálják amit csinálsz (de nem rosszindulatból!), és nem zavar ha a másikat nem érdeklik a pletykák és az üres fecsegés, akkor beszél csak, ha van miről, és nehezen mutatja ki érzéseit, akkor nyugodtan próbálkozhatsz, lehet, hogy összejön, még akkor is, ha eddig nem is jöttél be neki.

Azt sajnos, nem tudom megmondani, hogy miért tetszett meg hirtelen, hiszen ha hasonlítanál rá, akkor rögtön megkedvelted volna, így meg elméletileg nem kéne, hogy bejöjjön. Erre a legegyszerűbb magyarázat az lenne, hogy csak azt hiszed, hogy tetszik. Úgyhogy szerintem várj vele egy kicsit, hogy biztosan tudd, mit érzel iránta.

2014. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előfordul ám ilyen, hogy olyan valakibe lesz szerelmes az ember, aki külsőre nem is tetszik neki :-)

Várj még szerintem, lehet, hogy ez csak fellángolás lesz - akkor pedig nem kéne szegény fiúval "szórakozni". Ha viszont tényleg akarsz tőle valamit, akkor hajrá! :-)

2014. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugye nem Niki vagy? :D
2014. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!