Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyünk ha elmúlt? Szakítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyünk ha elmúlt? Szakítsak vagy maradjak?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, és ő nekem az első mindenbe. Nagyon szeretem, ragaszkodunk egymáshoz, együtt élünk, de a szerelem részemről elmúlt, és úgy érzem élni szeretnék még....nem akarom őt sem és magam sem bántani, már egy éve őrlődöm ezen az egészen.

2017. febr. 1. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy éve őrlődsz akkor magadat már 1 éve bántod, és még azt se tartom kizártnak, hogy valamit a párod is megérzett és neki se jó. Ha élni akarsz akkor ne várj még éveket, most engedd el, mert így csak szenvedés lesz a kapcsolat vagy már most is az mindkettőtöknek.
2017. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő neked az első mindenben. Ennek nem kellett volna 4 évig tartania. Max 1-2.
2017. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

a szerelem mindig elmúlik egy idő után.. minden kapcsolatot újra fogsz kezdeni?

hajrá

2017. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem kellett volna valóban, de ezen változtatni már nem tudok. És nem, nem akarok mindenkit elhagyni miután vége a szerelemnek, de ha "valami" ott motoszkál a fejembe, és érzem, hogy ez így nem jó, akkor nem akarom már se őt se magamat se bántani a későbbiekben... majd 10 év után találjam ezt ki két gyerekkel a nyakamon? Ez az érvem, ami arra sarkall, hogy menjek, viszont mivel még sose estem át ilyesmin, nem tudom, hogy kilehet-e ezt bírni...
2017. febr. 1. 12:35
 5/8 CFB ***** válasza:
Ha már 1 gondolkodsz azon, hogy maradj-e vagy menj, akkor... Minél több idōt fogtok együtt tölteni, annal rosszabb lesz. Elōször csak szemet fog szúrni 1-2 dolog. Aztán zavarni fog. Majd szóvá is fogod tenni, utána meg Mar veszekedni fogtok miatta. Ha netán mellette maradnál, hosszú távon lehet, hogy sokkal jobban megbántanád, és nem csak neki lenne rossz, hanem neked is.
2017. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is elhagyott egy pont ilyen..kihult a kapcsolatunk,mar nincs rozsaszin kod,kozben szeretett..aha...hagyd el. meg tobb tordofo pasit lasson a vilag. Ja es a szerelem max 3evig tart utana rakj ki mindenkit! Azt a vegen egyedul fogsz maradni
2017. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lany vagyok egyebkent... en ertem azt az oldalt amit te kepviselsz. De ha mar regota kuszkodom ezen...akkor az a jobb ha ot is alltatom?
2017. febr. 21. 06:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo es mi tortent azota?

onismeret nulla. Folosleges neked kapcsolat. Minden kapcsolatbol igy fogsz kiszallni. Remelem mikor te meg mindig erzed a szerelmet az uj parod meg mar nem akkor fog teged elhagyni es azt mondja h mar 2 eve nemis erezte... :) akkor eled at te is ezt..

2017. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!