Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátok voltunk, aztán kibonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok voltunk, aztán kibontakozott a szerelem, most pedig részemről elmúlt. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele így is napi szinten kapcsolatban maradni, és így is egyeztünk meg, hogy mindenképp beszélgünk még sokat, ha szét is megyünk...Nos úgy érzem, itt van az ideje.

Ettől függetlenül nagyon szeretem, és rendes srácnak tartom.

Szakítsak, vagy megvárjam, amíg rákérdez?

16L (19F)



2014. jan. 4. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem8
2014. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos új fsz kell, nők ezért szoktak szakítani..hüyeség ez az elmúlt a szerelem duma
2014. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NE KÍNOZD.
2014. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 vannak, akiknek fontos valaki.


Rendben, de nem tudom, hogy ne törjem össze.

2014. jan. 4. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kiadós szex után. Miután lenyelted (legalább másodszor), csak lazán hozd szóba, hogy részedről ennyi volt mert elmúlt, de azért néha még szexelhettek. (Persze nem fogsz vele, de nyitva hagyod neki a kaput.)

Mi olyan nehéz ebbe?

2014. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen hülyeségeket légyszi tartsátok meg magatoknak, szeretjük egymást, de én már nem érzem, hogy örökké vele akarok lenni, akármi is történik és rossz a lelkiismeretem, mikor ő mond nekem ilyesmit...
2014. jan. 4. 23:59
 7/9 anonim ***** válasza:

ööö nem kell örökre hisz egyszer mindenki meghal :D


na amúgy mond meg neki ezt hogy már nem hiszed hogy örökkö vele szeretnél lenni de szeretnéd ha barátság lenne ismét közöttetek tehát ugyan ugy beszélgetni minden nap

2014. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es: a legjobb lerázó duma... ami minden filmben is szerepel, természetesen teljesen hihető... :D


Kérdező: ez nem megy fájdalom nélkül, s ha ő még mindig szeret akkor neki nagyon rossz lesz ha mindennap szeretnél vele még csevegni, pláne ha lesz nemsokára egy újabb pasid.

2014. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Biztos hogy elmult?! Nállam is volt ilyen, annyi külömbséggel, mikor jobban belegondoltam h szakitok vele, akkor rájöttem h nem tudnék nélküle "meglenni".. :S Gondold át nagyon! Biztos hogy nemnszereted??


A másik.. Van az a mondás, hogy egy kapcsolat után nem ugyan olyan a barátság.. Fölleg, hogy ha ő még szeret, nem lenne olyan mint rég.. Neki lehet "fájna" utánna még téged mással boldoggal látni..

2014. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!