Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy visszatért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy visszatért?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok h pl. fiatalon voltatok szerelmesek, nagyon kötődtetek a másikhoz, sok szép emlék, csak aztán változtatok, és a szerelem hirtelen elmúlt? Ez után mondjuk évekig nem beszéltetek és mikor újra találkoztatok vagy felvettétek valahogy a kapcsolatot visszatért minden és nem is értettétek anno miért szakítottatok?

2017. jan. 4. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel a szerelem változó, es vissza-visszatérő, ezért könnyen előfordulhat. Velem is volt már ilyen. Vagyis egész pontosan az történt, hogy egy exem akibe anno nagyon szerelmes voltam, visszatért és mintha ő is meg én is egymásba szerettünk. De aztán én véget vetettem ennek, mert nem jó ember. Legalábbis nekem. Nem hűséges, ami nekem nagyon fontos. Ezèrt is szakítottunk régen. Egy szakításnak mindig van oka, de lehet azota megvaltozott valamelyikotok es ugy mar passzoltok.... ki tudja
2017. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!