Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi idő után jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő után jött vissza az ex? Ha egyáltalán visszajött?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ilyen dolgokra. Mennyi idő után jöttetek újra össze az exetekkel? És egy kis rövid történetet letudnátok írni?

2017. febr. 2. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyi. Csak annyit árulj el, hogyha az exed, miért akarod visszaszerezni?
2017. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy szerencsémre, soha nem hallottam felőle.
2017. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónap múlva vette fel velem újra a kapcsolatot. Találkoztunk..De akkor velem már annyi minden történt, teljesen más élethelyzetbe kerültem és láttam, hogy dolgok amik mindig is zavartak, a 3 hónap alatt sem változtak, így könnyek közepette, de nem jöttem össze vele újra, pedig ő szerette volna. Hát ennyi.:/ Azóta házas és gyereke született, és nekem is van valakim már 7 éve és egy másik országban lakom.
2017. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-4 hónap után felkeresett, hogy nem tud elfelejteni és nem is akar. Én sem tudtam, ezért belementem a találkozóba, kibékültünk. Minden happy volt, aztán 2 hét után megcsalt. :D Soha többet nem megyek vissza exhez.
2017. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért jönnék vele össze?! Nem vagyok a saját magam ellensége... ex, nem véletlenül lett az.
2017. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18év után. Első szerelem volt mindkettőnk részéről. Akkoriban én 14éves voltam, ő 16.Nem laktunk egymáshoz közel, így 4 hónap elteltével nem kerestem többé. 4 évvel ezelőtt keresett meg Ft-ot, ott beszélgettünk 1hónapig, majd találkoztunk, és azóta is együtt vagyunk. Március 22-én lesz az első házassági évfordulónk. Imádjuk egymást, és boldog vagyok hogy újra rám talált
2017. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!