Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehetséges hogy...

Mit tegyek? Lehetséges hogy visszajött az a néhány kiló? Hogy állitsam vissza a stressz fogyást?

Figyelt kérdés

Néhány napja drasztikus változást vettem észre a testemen. Nagyon gyorsan kezdtem fogyni, stressz fogyásom volt. De anyám beadott valamilyen gyógyszert és úgytűnik hogy elmúlt, de az is közre játszik hogylebetegedtem (torokgyulladás) igy nem mozdultam ki egy ideje.

VISSZA AKAROM állítani a fogyást mert szerettem ahogy kinéztem.Lehetséges hogy visszajött az a néhány kilo?

HOGY ÁLLÍTSAM VISSZA?

Normális válaszokat kérlek.:)


2016. okt. 19. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivan?


"Lehetséges hogy visszajött az a néhány kilo?

HOGY ÁLLÍTSAM VISSZA? "


Mi honnan tudjuk h vissza jöttek-e a kilók? Állj rá a mérlegre vagy nézz tükörbe, bár ez a kérdés nekem értelmetlen, nem jöttem rá mit akarsz.

2016. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néhány napja annyit nem változhatott a tested, hogy attól annyira jól nézz ki.

Ne a fogyást akard visszaállítani. Gyógyulj meg és old meg a stresszes helyzetet.

2016. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozogj többet és visszaáll.
2016. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!