Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, akinek 35 évesen még nincs kialakult képe arról, hogy mivel is akar foglalkozni, mi érdekli igazán?

Figyelt kérdés
Elkezdett egy egyetemi képzést, de abbahagyta, azóta családi vállalkozásban dolgozik. Ahogy ő mondja, még keresi a maga útját. Na de 35 évesen nem fura ez egy kicsit? Ha előbb-utóbb rájön, hogy mit szeretne csinálni, valószínűleg ahhoz is el kell majd valamilyen képzést végezni még, mire befejezi, lehet, hogy lesz 40 éves is. Még csak az ismerkedési fázisban vagyunk, de én így 30 évesen már 2-3 éven belül szeretnék gyereket, erre meg így nem biztos, hogy szívesen alapoznék. Mit gondoltok?
2015. ápr. 17. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
H
2015. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott ez egy naplopó.
2015. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Daryl dixon?
2015. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:
Erre így konkréten nem lehet alapozni..:)
2015. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Miért zavar hogy 35 évesen is keresi az útját. Én is keresném még akkor. Lehet még 40 évesen. Kaland, szórakozás. Addig kell amég nem lesz az ember nyugdíjjas. :)
2015. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
nem, az ilyesmit csak nőknek szokás elnézni.
2015. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha dolgozik, akkor nem érdekelne.

Az ember van, hogy egész életében keresi az útját. Gondolod, akik 3 műszakban dolgoznak gyárakban, nekik ez volt az álmuk?

Az, hogy mi érdekel, meg mit szeretnénk csinálni egy dolog. A másik meg hogy miből tudunk megélni. Sokszor amit szeretünk csinálni azt csak hobbi szinten tudjuk végezni.

2015. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha keresés közben el tudja magát tartani, akkor nem zavarna.

Ez még mindig jobb, mint mikor valaki elkezd fiatalon dolgozni egy munkahelyen, nem szereti, elégedetlen, de csak mert fél az új dolgoktól, változástól, marad. Több ilyen emberrel is találkoztam. Velük nem jönnék össze.

2015. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem elnézik a nők, mert arra érdemeseknek el is magyarázom a miértjét. Aki képes felfogni az sikerrel kezd nálam. Nem lehet egykaptafára felhúzni az ilyesmit, manapság sokkal több időbe telik míg kideríted miben lehetsz igazán sikeres. Átlagos igahúzást amit én is elkezdtem huszonéves kor elején azt nem tartom sikernek.

10 évembe telt amíg rá tudtam magam tenni egy sikeres út lehetőségére és már el is indultam rajta.

2015. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!