Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Határozott lányok voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozott lányok voltatok vagy együtt vagytok olyan férfivel aki kezdetben félénk volt és nem volt valami határozott, de mellettetek lett határozottabb?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak én nem értem a kérdést? :D
2017. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de olyannal voltam, aki egyaltalan nem lett hatarozottabb, sot, szerintem meg tutyimutyibb lett.
2017. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Volt (van), de nem miattam lett határozottabb, hanem mert évek óta jár pszichológushoz és folyamatosan fejlődik, változik a személyisége.
2017. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehhez még különösebben határozott lány se kell, legalábbis nekem mind baráti, mind párkapcsolatban van szükségem egy adott időre, amíg fel tudok oldódni. Párkapcsolatban nyilván egy határozottabb lány könnyebben áthidalja ezt a kezdeti időszakot.
2017. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!