Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy "ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy "ismerkedési időszak"-nak mennyi ideig kell tartania?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy flörtölsz egy munkatársaddal. Mennyi idő alatt válik el, hogy ebből lesz-e valami, vagy sem? Mi a középút a "nem akarok ajtóstul rontani a házba" és a "reménytelen, csak szórakozik velem" között? Tapasztalatok?
2017. febr. 3. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez mindig teljesen egyéni. Hívd el kávézni vagy menjetek ki közösen ebédelni, és úgyis látod majd, mi hogy alakul.
2017. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, pl. a nő ad-e egyértelmű és pozitív visszajelzéseket, a férfi mer-e kezdeményezni, a nő nyit-e a férfi felé, vagy először fel kell törni a páncélját stb.
2017. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha fel kell törni a páncélját, az mégis meddig tart? Napok/hetek/hónapok?
2017. febr. 3. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Hónapokig is simán tarthat. De ez mindig egyén(ek)- és szituációfüggő.
2017. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hetek
2017. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy mennyi ideig "kell" tartania. Attól is függ, nem feszélyezi-e valamelyik felet, hogy együtt dolgoznak, és ezért lebegteti a kapcsolat lehetőségét.

Sajnos az, ha szórakoznak az emberrel, tapasztalatom szerint csak hónapok múlva derül ki. De alapvetően azáltal "válik el, hogy ebből lesz-e valami", hogy történnek-e randik, közös programok, vagy csak nagy bámulások, flörtölések.

2017. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mennyi idő kell a páncél feltöréséhez. De én azt tapasztaltam, hogy a legtöbb ilyen emberrel úgysem mész semmire, és csak elpazarolod az idődet és az energiádat. Sok "bizalmatlan" emberrel beszélgettem, próbáltam kimutatni, hogy kíváncsi vagyok rájuk, és hogy nem akarok ártani nekik, én is meséltem magamról, de hiába, a többséggel hónapok után is ugyanúgy a nagy semminél tartottunk, és rájöttem, hogy mennyi időt és energiát pocsékoltam rájuk az életemből. Aki meg akar nyílni, az viszonylag rövid idő után is megteszi, aki meg senkiben sem bízik meg, arra ítéletnapig is várhatsz.
2017. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez érdekes... Tehát te úgy gondolod, hogy a közös programok MÁR egyfajta előrelépés ebből az ismerkedős-flörtölős állapotból, és nem "csak" ha randira mennek? Tényleg... Mi az ami már "lépés"-nek számít az egyik fél részéről? Ami már mondjuk azt mutatja, hogy komolyan gondolja, de még egy kicsit azért ismerkedik, tájékozódik?
2017. febr. 3. 22:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Az előző a # 5/8-nek szólt. ..meg persze mindenkinek :)
2017. febr. 3. 22:27
 10/11 anonim ***** válasza:
1 millió másodpercig!
2017. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!