Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig mindent egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mindent egy pasinak kell fizetni? Hogy ha elviszi a lányt pl. egy pizzériába? Ismerkedési időszak alatt és együtt járáskor is?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha járnak, akkor már nem feltétlenül. De ha randiznak, akkor illik.
2014. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem mindig egy férfinak kell fizetni míg össze nem házasodnak.
2014. jún. 7. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor én mostantól babkonzervre hívom el őket :D

Első 1-2-3randin még oké, ha a férfi fizet,de utána azért szokás osztozni a költségeken.

2014. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Először is én nem vagyok két lábon járó bankautomata.

Másrészt meg nem fogok egy olyan csajnak fizetni, akivel lehet hogy nem is talizok többször. Na jó... ha feljön hozzám dugni, veszek neki egy pizzát.

2014. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 2:

Aha, persze. Az exem ezt csinálta velem és anyagilag nagyon megterhelő volt. Aztán járt a szája, hogy miért nem viszem el sehova, amikor már a lakbér rá eső részét és a kaját is én fizettem...


Ilyen gondolkodású lányoktól ments meg Uram!

2014. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első randin illik szerintem a pasinak fizetni, utána felesben az ismerkedési szakaszban, ha "járás", akkor meg akár egyszer én fizetek, egyszer ő típusúan.
2014. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Ismerkedési időszakban talán... de az is csak a punci számlájára írható.
2014. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ..., van, hogy egyik utazik, másik fizeti a kaját, stb. Van, hogy közösen, de ha hosszútávon mindent a pasi fizet és csak egyik fél hajlandó utazni az gáz.
2014. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ismerkedés alatt illik a férfinak felajánlani, hogy ő fizet. én mondjuk mindig szorgalmaztam, hogy felesben fizessünk. persze más, ha meghív egy 200ft-os üdítőre, meg más, ha egy 50ezres wellnessre. az üdítőt hagyom kifizetni, de nagyonn tételnél nekem esne rosszul, hogy ennyit költ rám. hiába vagyok kapcsolatban, mindent felesben fizetünk. így ebből nincs vita később sem ("bezzeg mennyit költöttem rád"), és nem érzem magam megvásárolva vagy lekötelezve sem. és hát nem utolsó szempont, hogy a párom se megy tönkre anyagilag, hogy fizet mindent mint egy marha :)
2014. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első pár randin, főleg ha ő szorgalmazta fizessen a pasi. Utána felesben szerintem, de akkor se a csaj fizesse az egészet. Egyszer nyáron a Balotonnál találkozgattam egy sráccal, vett nekem egy AJÁNDÉKOT, max. 1000 Ft, de miután visszautasítottam, számon kérte mennyit költ rám.
2014. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!