Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is "kötelező" ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "kötelező" ez a meghatározott idejű ismerkedési időszak? Anélkül nem fog jól működni később?

Figyelt kérdés

Én eddig az összes exbarátommal a megismerkedéstől számítva nagyon hamar összejöttem, nem volt ilyen több hónapos randizgatás meg hasonlók. Kapcsolat alatt megismertük a másikat, volt akivel rájöttünk, hogy nem megy, de volt akivel olyan jól működött mintha már ezer éve ismernénk egymást.

Nálatok hogy van?


2016. szept. 17. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Felesleges körök. Ha meg van a szimpátia és a vonzalom, akkor mehet a kapcsolat, majd kiderül ott, hogy mi az ábra, ha nem megy, nem megy...
2016. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kellenek ezek az úgymond "felesleges körök". 2 hét utàn senkivel nem jöttem még össze. Nekem túl gyors lenne.
2016. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már volt két kapcsolatom, a mostani a harmadik. Mindegyik komoly volt. Mégsem voltam soha egyetlen randin sem (nyilván itt a hagyományos értelemben vett, kapcsolat előtti randizása gondolok). Vagy mert régebbről ismertük egymást, vagy mert bulin jöttünk össze (csókolóztunk) és utána nem volt pofám azt mondani, hogy na akkor kezdjünk mindent a legelejéről.
2016. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#1 essel értek egyet, több hónapos randizgatásnak semmi értelme, na meg csak annál fájóbb, ha akkor mondja az egyik fél, hogy nem akar semmiit (holott előtte is tudta a lelke mélyén) , meg akkor ez így kidobott idő.

Meg ha megvannak az érzelmek, akkor rögtön is kell hogy működjön a dolog.

Ezalól az kivétel, amikor valakik hosszú ideig barátok (de ugye ez nem célzott randizgatás) és ők kezdenek el többet érezni egymás iránt , és úgy jönnek össze, de ugye ez nyilván más.

Szerintem egy jól sikerült első randin csók is van, a folytatásban meg a 2. 3. alkalommal mehet a szex is, vagy petting legalábbis, ha tényleg meg van a vonzalom.

Egyébként meg egy tanulmány szerint a megismerkedés és a szex között az ideális idő 4-10 óra (tehát átlagba) olyan 7 óra az, amíg ismerkednek a felek (nyilván általában több kevesebb óraszámú részre bontva. )

2016. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából embere válogatja. Vannak, akik jobban szeretik előre feltérképezni a terepet, vannak, akik belevágnak a közepébe, aztán lesz, ami lesz.

Én speciel nem tudok hónapokig ismerkedni, bár sokszor megfogadtam, hogy mostantól így csinálom, mert biztosabb módszer. Ellenben mostani páromnál sem sikerült ezt betartani. Viszont egyelőre úgy tűnik, hogy a megfelelő férfival hozott össze a sors. 8 hónap alatt még csak nem is veszekedtünk, mindent megoldunk együtt, és nagyon bizakodóak vagyunk a jövőt illetően.

Szóval nem kötelező hónapokon át randizgatni, ismerkedni, de szerintem az sem gond, ha valaki úgy csinálja. Ki hogy érzi jónak :)

2016. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akivel eddig a legtöbb időt lehúztam (10+) vele elég volt egy nap ismerkedés is :)
2016. szept. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!