Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randivonal mennyire hasznos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randivonal mennyire hasznos? Összejött már valami ott valakinek egyáltalán? Szerelem? Randi? Szex?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azon vagyok. Eddig 2 randim volt fél év alatt. Elég sok az olyan levél, amiben közlik, hogy megszexelnének. Sokan nem olvassák el az elvárásaimat. Vannak néhányan, akik normális levelet is írnak, visszaírok nekik, aztán nem írnak többet. A két randim után nem írtak többet. (33/nő)
2017. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túlzottan beképzeltek a pasik: jóképű a 90%-uk, pénzük is van, mert külföldön vannak, s ennek megfelelően kezelik a nőket, többször is ezt tapasztaltam.
2017. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hazudok én is regisztráltam 1 napja sem vagyok fent egyébként és ami elszomorít amikor keresgélek,hogy sok a kamu kép. Olyan képeket töltenek fel amin nem is ők vannak . Egyik rokonom képe is fent van mondom mi a lóf'sz megkérdeztem facebookon,hogy most ez te vagy ???? Párt keresel ? Fenéket lelopták a facebookról a képét és feltöltötték. ÁÁÁÁ mondom ez nem igaz . Biztonságos társkeresésről ennyit mert nincsen ilyen a neten én azt mondom.
2017. febr. 4. 19:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyeske az ilyen pasikat akik csak megszexelnének hanyagolni kell 26 éves férfi létemre mondom ezt !
2017. febr. 4. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyom is, csak az önbizalmamat veszik el. :(
2017. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 OroszA válasza:
Álmaim nőjét megtaláltam(vagyis ö engem),tehát a válasz igen!
2017. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, attól hogy megdugnának, inkább növekedjen az önbizalmad. Persze ne értékeld túl se, egyszeri alkalomra a legtöbb nő jó.
2017. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Attól, hogy tudom, megdugnának engem, nekem nem lesz jobb. Megdugni bárkit megtudnak... Van akit pénzért, van, akit azért, mert annyira nem érdekli semmi, van akit másért. Ettől ez nekem nem "büszkeség", sőt... Kb. az van bennem, hogy "csak ennyire vagyok jó..."
2017. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire sem hasznos, max iszonyú picit,mint az összes hasonló fizetős társkereső. Kamuprofilok, botok, animátorok, elhagyott profilok, és elenyésző számú igazi társkereső.

Ne dőlj be, ne fizess!!!

2017. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!