Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy gáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy gáznak találom a fb-s ismerkedést, és mégis ott beszéltem először a barátommal és így már oké? :D

Figyelt kérdés
Ugye azt hisszük mi nők hogy az ismerkedés is egy hatalmas nagy "csoda", mint a mesében. Úgy voltam vele, hogy megismerni is rettentően romantikusan fogom a párom, mert a facebook GÁZ :D igaz, tudtam ki ő, de nem beszéltünk soha élőben, aztán egy teljesen véletlen folytán én írtam neki. Azóta nem gondolom gáznak a netes ismerkedést. Ti mit gondoltok?
2017. febr. 5. 13:16
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hogy aki a magaslón ül, az nem tudja, hogy az említett pára is termel lócitromot.


Nekem is volt csomó olyan dolgom, amiről eldöntöttem, hogy az nem jó. Aztán egyre jöttek a barátaim, ismerőseim a hibáikkal, hibás lépéseikkel, és volt, hogy én is elkövettem olyan dolgokat, amire azt mondtam, hogy nem jó, nem fér bele.

Szóval idővel rájöttem, hogy nem minden van kőbe vésve, így az ember életpályája sem.

2017. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, át kellett élned, hogy megtanuld.

A normális embereknek ez általában nem szükséges, átélés nélkül is fel tudják dolgozni az információt és úgy kialakítani egy hatékony véleményt.

De azért ne búsulj, vannak, akik még átéléssel sem képesek tanulni.

2017. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!