Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl jó hozzám a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó hozzám a barátnőm. Mégis mit akar tőlem? 18/F

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy nyár végén költöztünk a családommal ide. Munkaügyi okok miatt, ezelőtt az ország másik végébe laktunk. Nekem itt (szerencsére legalább) egy ismerősöm van, rajta kívül nem ismertem senkit. Az előző sulimba ahova jártam, hát nem voltam túl népszerű. Nem voltam lúzer akit bezárnak az öltözőszekrénybe mint a filmekbe, de valamiért engem nem igazán szerettek. Sok lánynak tetszettem de nekem ők pont nem, egy olyan lányba voltam belezúgva végig akinek volt barátja és esélytelen volt, hogy velem legyen. Szóval eléggé önbizalomhiányos vagyok és kissé antiszociális, pedig egyébként én tudom azt is, hogy nem lenne okom rá.

Amikor elkezdtem ebbe a gimibe járni az első napok nagyon rosszak voltak nekem, de aztán rájöttem, hogy ez teljesen más világ, itt sokkal jobban érzem magam. Nem azt mondom, hogy mindenkivel lepacsizok a folyosón de tök jól elvagyok, jól érzem végre magamat a bőrömben. Na és jár ide egy lány, de valami elképesztő. Évfolyamtársam, nagyon gyönyörű és vicces, mindenki oda van érte. Kábé 2 hete van ez. Akkor csókolóztunk először, de már előtte is sokat foglalkozott velem, mindig szivatott és röhögött rajtam. Hülyén hangzik de tényleg így volt, de valahogy közbe mégis ideges is volt rám és úgy éreztem, hogy tetszek neki de arra vár, hogy lépjek. Nemtudom miért egyszerűen csak ezt éreztem, pedig semmi logikai alapja nincs én nem vagyok olyan menő srác akikkel ő szokott randizni. És a múlt hétvége előtti hétvégén megcsókolt, aztán én is őt és végülis egész este ez ment. Azóta már náluk is voltam, suliba is ölelget és puszilgat, tegnap konkrétan megcsókolt mindenki előtt szóval gyakorlatilag a barátnőm. Azóta észrevettem, hogy mindenki rólam beszél és összesúgnak a hátam mögött.

Annyira szeretnék boldog lenni de nem tudok mert nekem ez gyanús vagy én nemtudom, mégis mit akar tőlem egy ilyen lány?! Mindig attól félek, hogy egyszercsak kinyögi hogy "HÁHÁ bevetted" és csak fogadtak a barátnőivel. Ő tudja, hogy én még szűz vagyok mivel a szemébe mondtam, mást nem nagyon tehettem. Tegnap pettingeltünk és hát kényeztetett engem elég durván de nem feküdtünk le. Azért ilyet csak nem csinál az aki csak viccel. Folyton azt mondja, hogy milyen aranyos vagyok és odavan értem és jó testem van (vékony xar nulla izommal kábé) de ezt a nők nem szokták szeretni!!

Még azt sem mondom magamról, hogy olyan hatalmas egyéniség vagyok vagy olyan jó humorom lenne vagy olyan okos lennék esetleg megnyerő egyszerűen semmi én tök átlagos vagyok sőt szerintem átlag alatti. A lány pedig egyértelműen 10/10-es. Amit pedig pl tegnap is csinált, hát én egyszerűen nem értem mégis miért én? Ez valami vicc? Mit akar tőlem? Ha szóba hozom neki szolidan, hogy mégis mit akar ő tőlem akkor csak leolt, hogy én milyen lánynak nézem őt? Mivel már kezdek szerelmes lenni rohadtul nem szeretnék csalódni, szerintetek mi van? Ha kitalálja, hogy szakít velem hát nemtom, én mit csinálok. Nem akarom elrontani.


2017. febr. 3. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, ilyen hozzáállással nem sokáig lesz a barátnőd
2017. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De már így is sokat fejlődtem amióta itt vagyok meg mellette is amióta ismerem tök összeszedtem magam. De ez nekem nagyon magas, hogy egyszerűen miért én? Félek, hogy csak pótlék vagyok valaki helyett vagy csak egy játékszer
2017. febr. 3. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Dicséretreméltó hogy nincsenek romantikus illúzióid. Ez a csaj előbb utóbb ott fog hagyni másért. Addig viszont használd ki és keféld ki a lelket is belőle.
2017. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Basszus,az örökségedre hajt, menekülj!!!!

Viccen kívül mennyi ideje tart a dolog?Mert ha fogadásból csinálja,1-2 hónapnál tovább nem tartana.

2017. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a hozzáálláson tényleg sürgősen változtass, mert te fogod magad mellől elüldözni azt a szegény lányt.

Hidd el, hogy önként és saját akaratából van veled, és te tetszel neki.

Ahelyett, hogy szekálod, hogy mit akar ő tőled, inkább mutasd meg neki, hogy mennyire megbecsülöd őt. Udvarolj, legyél vele figyelmes, és tegyél meg mindent azért, hogy minél tovább jól érezze magát veled, és eszébe se jusson szakítani.

Engedd el ezeket a görcsöket, és élvezd egy kicsit az életet, mielőtt ezzel a töketlenkedéssel elrontasz mindent. Vedd úgy, hogy kifogtad a lottó ötöst, lehet, hogy többé ilyen nem lesz az életben, tehát élvezd ki minden cseppjét.

2017. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Régeben egy haverom összejött egy nagyon jó csajjal.

Én csak néztem hogy a srácnak aki annyira nem néz ki jól ( persze nem az én dolgom megítélni) milyen barátnője lett.

2 hónapig voltak együtt, aztán a csaj rámászott a legjobb barátnője pasijára...

Vigyázz hogy ne sérülj, a mai tini szerelmek nem tartanak sokáig főleg ha valóban 10 es az illető legyen az férfi vagy nő. Ne éld bele nagyon magad lelkileg. Nyilván érezd jól magad amíg lehet de készülj fel a legrosszabbra is.

Ja és használj óvszert!

2017. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Azért kíváncsi lennék arra a "jó" nőre.
2017. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég olvastam itt, és nagyon megtetszett:


"Ha nincs probléma, hát csinálsz magadnak." :)

2017. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon igaz amit idéztél, fejbe vágott! :)

Ragadt rám ma is valami, köszönöm!

2017. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!