Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy kapcsolatban voltatok és igy éreztetek más iránt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél eve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást, a kapcsolatunkban sincs semmi baj. Azonban nem tudom, mit érzek egy masik srac iránt, mert nem arról van szó, hogy kedvelem, csak furcsa hatással van rám. Tehát a szoban forgó srac a baratom egyik haverja. Nagyon erős személyiség, iszonyat jo a kisugárzása, illetve ahogy beszél az is nagyon központi személyiséggé teszi. Nagyon szimpatikus, sokat beszélgetünk az egyetemrol, hobbikrol stb. Eddig mondjuk csak kerszer találkoztunk baratom reven, de tényleg olyan lehengerlő a srác. Kihangsulyoznam, hogy a baratomat szeretem, es semmilyen romantikus érzelem nem köt a masik fiúhoz, csak osszeuavar mégis ez.

20/L



2017. febr. 5. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, én ha a barátnőmet szeretem, akkor a barátnőmet szeretem. Persze, nem vagyok vak, látom, hogy a barátnői csinosak, vagy kedvesek, de max szimpatikusak lehetnek, hiszen a barátnőmet szeretem. 23/F
2017. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan tetszik az a fiu is. Nem egy nagy was ist das. De attol meg mert valaki megtetszik nekunk nem kell azonnal fejvesztve rohanni utana. Mert ha meg vele lennel akkor egy harmadik tetszene meg. Ilyen az elet. Sok szep no es helyes pasi van, de egyet valasztunk.
2017. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Ez az első kapcsolatom, azert vagyok bizonytalan ebben. De igazából én is addig jutottam, hogy kedves meg helyes, de nem akarnék semmit tőle, csak összezavar, mert nem sok ilyen emberrel találkoztam még.
2017. febr. 5. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmondom az őszintét, első pillanatban azt hittem, hogy olyan lány vagy, hogy a domináns csávó ugatott kettőt, és máris futsz utána, de a válaszod megnyugtatott, hogy nem, és ez így van jól ;) első voltam.
2017. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ereztem vonzonak mas ferfiakat is kapcsolatban. De nem foglalkozom vele, nem nyomulok rajuk, maximum neha elkepzelek ezt-azt, aztan ennyi.
2017. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!